Nuo 2022 m. rugpjūčio 1 d. AB „Panevėžio energija“ valdybos sprendimu nustatyta vienanarė centralizuotai tiekiamos šilumos kaina už suvartotą šilumos kiekį – 7,34 ct/kWh (be PVM). Šilumos kaina, palyginti su galiojančia liepos mėnesį, mažėja 16,7 proc. arba 1,47 cento už kilovatvalandę. 

AB „Lifosa“ rugpjūčio mėnesį ketina atnaujinti savo veiklą, todėl AB „Panevėžio energija“ planuoja supirkti šilumą iš įmonės ir taip sumažinti gamtinių dujų naudojimą šilumai gaminti Kėdainių mieste.  Perskaičiavus šilumos kainą rugpjūčio mėnesiui, šiluma pinga dėl sumažėjusių kuro ir superkamos šilumos kainų.

Gyventojams šiluma kainuos 8,00 ct/kWh (su 9 proc. PVM), kitiems vartotojams – 8,88 ct/kWh (su 21 proc. PVM).

Karšto vandens kainos perskaičiuojamos pagal nustatytą šilumos kainą. Nuo 2022 m. rugpjūčio 1 d. Pažagienių gv. gyventojams karštas vanduo, esant pastatuose uždarai šilumos ir karšto vandens tiekimo sistemai, kainuos 6,07 Eur už kubinį metrą, o esant atvirai sistemai – 7,26 Eur už kubinį metrą. Panevėžio r. Liūdynės k. gyventojams karštas vanduo kainuos 7,18 Eur už kubinį metrą.

AB „Panevėžio energija“ gamina ir tiekia šilumą Panevėžio, Kėdainių, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Zarasų miestų ir rajonų gyventojams ir įmonėms. Šilumos kaina yra vienoda visame aptarnaujamame regione.

Daugiau informacijos www.pe.lt


AB „Panevėžio energija“ informacija

image_print