Laba diena, Dembavoje, Pajuostės pl. gatvėje, prie pat autobusų stotelės esantis sklypas, netvarkomas jau keletą metų, pilnas šiukšlių,prižėlęs piktžolių ir karklų. Sunku patikėti, kad seniūnijos darbuotojai nepastebėjo šio sklypo. Tuo labiau, kad savininką surasti nesunku, nes sklypas parduodamas ir įbestame skelbime net nurodytas tel. numeris. Gal ir raj. savivaldybėje atsirastų už šį darbą atsakingas asmuo

Reaguodami į gautas pastabas dėl Dembavos k., Pajuosčio pl. gatvėje esančio nenušienauto sklypo ir minimos gatvės pakelės šienavimo informuojame, kad šiandiena bendrauta su sklypo savininku, mums pažadėjo šią savaitę nušienauti. Taip pat bendrauta su Panevėžio regiono kelių vadovu ir sutarta, jog šią savaitę bus pasiūsta šienavimo technika ir Pajuostės pl. gatvės apaugę pakraščiai bus nušienauti.

Dembavos bendruomenės seniūnaitė įpareigota aktyviau bendrauti su gyventojais, dėl aplinkos tvarkymo. Dembavos gyvenvietėje visuomeninės paskirties  žemės sklypai prižiūrimi pasitelkiant gyventojus atliekačius visuomenei naudingus darbus.