Kviečiame tėvelius suskubti ir registruoti 5-8 kl. mokinius į nemokamą septynių dienų edukacinę stovyklą “Žaliojoje girioje”

image_print

Baigėsi Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos (ŠMSM) skelbtas konkursas teminėms vaikų vasaros stovykloms organizuoti: 51-as švietimo paslaugų tiekėjas, jų tarpe ir MB Mažųjų ugdymas, Lietuvoje šią vasarą rengs nemokamas stovyklas vaikams, dėl nuotolinio mokymo patyrusiems sunkumų. 

MB “Mažųjų ugdymas” kuria ir veda įvairius edukacinius renginius, organizuoja edukacines stovyklas lauko erdvėje Žaliojoje girioje. Šiais  metais 10-ies dienų stovykloje sudalyvavo  70 rajono ir 130 miesto vaikų, didžioji dalis pasinaudojo galimybe įsigyti kelialapius pigiau, dalinai finansuojamus miesto ar rajono savivaldybių, socialiai remtinų šeimų vaikai stovykloje atostogavo nemokamai.

Kviečiame tėvelius suskubti ir registruoti 5-8 kl. (šiemet baigusius 5-6-7-8 klases) mokinius į nemokamą septynių dienų edukacinę stovyklą “Žaliojoje girioje”, vyksiančią rugpjūčio mėnesį. 

Stovykla siūlo:

  • nemokamą dalyvavimą, 
  • maitinimą,
  • pavežėjimą nuo/iki mokyklos,
  • fizinį aktyvumą ir sveikatą gerinančią kasdienę veiklą,
  • užsiėmimus, ugdančius socialines-emocines kompetencijas, įdomiąsias pamokas, skirtas matematiniam, gamtamoksliniam ir kalbos ugdymui.

Pamokose bus naudajami aktyvūs mokimo(si) metodai: ugdomas pasitikėjimas savo matematiniais gabumais, problemų sprendimo, kritinio mąstymo, įvairių skaičiavimo strategijų taikymo įgūdžiai; tyrinėsime, stebėsime gamtos reiškinius ir gamtą, taikysime įvairius technologinius gebėjimus, darysime įdomius bandymus, skaitysime, kalbėsime, plėtosime žodyną, gerinsime skaitymo, teksto suvokimo ir interpretavimo gebėjimus. Orientuosimės į STEAM veiklas.

Po intensyvių mokymosi patyrimų mokiniai laiką leis gryname ore, žaisdami įvairius komandinius žaidimus, išbandydami save sporto rungtyse, leisis į žygius Žaliojoje girioje, aplankys Partizanų koplytstulpį, Antrojo pasaulinio karo žudynių vietą, Klimbalės durpyną, įdomų savo augalija ir gyvūnija. 

Mokyklos, pasirašiusios susitarimą su MB “Mažųjų ugdymas” (šių mokyklų mokiniai gali kreiptis dėl nemokamos stovyklos):

Panevėžio r. Smilgių gimnazija
Krekenavos M.Antanaičio gimnazija 
Panevėžio r. Velžio gimnazija 
Panevėžio Aušros progimnazija 
Panevėžio r. Naujamiesčio gimnazija 
Panevėžio V.Mikalausko menų gimnazija 
Panevėžio M.Karkos pagrindinė mokykla 
Panevėžio Ąžuolo progimnazija 
Panevėžio Šaltinio progimnazija 
Panevėžio r. Paliūniškio mokykla 
Panevėžio Saulėtekio progimnazija 
Panevėžio r. Ramygalos gimnazija 
Panevėžio K.Paltaroko gimnazija (vietų nebėra)
Panevėžio Vyturio progimnazija 
Panevėžio Rožyno progimnazija 

Vietų skaičius ribotas, kviečiame suskubti pasirašyti sutartį.

Daugiau informacijos fb tinklapyje Edukacijų ciklas “Žaliojoje girioje”, el. paštu info@mug.lt ir tel. 8643 17715