Užduokite savo klausimą

  Klausimai ir atsakymai

  Norėčiau sužinoti, kas atsakingas už kitoje nuo Staniūnų kaimo pusėje esančios poilsio aikštelės tvarkymą. Aikštelė yra prie Aukštaitijos vandenų teritorijos miškelio. Aikštelė jau netvarkoma daugiau negu metus. Šioje teritorijoje susikaupusios šiukšlės kenkia aplinkai ir kelia estetinį nepasitenkinimą ten besilankantiems lankytojams.Nėra išspręstas šiukšlių surinkimas. Lauksiu Jūsų atsakymo su reikalinga informacija.

  Aikštelė , esanti šalia Kaizerlingo miškelio, kitoje Staniūnų kaimo pusėje, kaip ir miške esantis memorialas, buvo įrengti  tuometinio Panevėžio miesto vykdomojo komiteto užsakymu ir lėšomis. Panevėžio rajono savivaldybei nei memorialo statiniai, nei pati aikštelė nėra perduoti. Už minėtų statinių priežiūrą   yra atsakinga Panevėžio miesto savivaldybė.


  Sveiki, Lakštingalų km. yra uždarinėjamas savartynas. Pernai dalis jo buvo užpiltas žemėmis, šiuo metu tas plotas užžėlęs piktžolėmis. Norėjau paklausti, kas tūretų nupjauti žolę?

  Lakštingalų kaimo savartyno uždarymo darbus atlieka UAB “Lit-con”. Šiuo metu savartyno rekultivavimo darbai nėra baigti ir darbai nėra priduoti. Baigus rekultivavimo darbus savartynas bus užsėtas žole.


  Sveiki, norejau paklausti, ar dar bus galima gauti kompostu deze, kur reikia kreiptis.Kur galima gauti informacijos apie tokias akcijas kaip si, nes apie kompostu dezes tik dabar suzinojom, kai jos jau dalinamos.

  Bioskaidžių atliekų kompstavimo konteinerius pirko  ir rajono gyventojams pagal užpildytas anketas dalino Panevėžio regiono aptliekų tvarkymo centras.  Dėl detalesnės informacijos  ir tolimesnių akcijų reikia kreiptis į Panevėžio regiono atliekų tvarkymo centro   vadybininkę Daivą Petkevičienę tel. 8 616 93726


  Paskutinis atnaujinimas: 2021-03-03 10:54