Užduokite savo klausimą

  Klausimai ir atsakymai

  Laba diena, kur kreiptis dėl bebrų daromų užtvankų Vilkapjūvių k.,Karsakiškio sen., Panevėžio raj. Mums priklausanti žemės dalis ribojasi su valstybine žeme.

  Dėl bebrų daromos žalos Jūs turite raštu kreiptis į seniūniją, kurios teritorijoje yra Jūsų žemės sklypas. Seniūnija, gavusi Jūsų prašymą, jį perduos Savivaldybės  medžiojamųjų gyvūnų padarytai žalai Panevėžio rajone apskaičiuoti komisijai nagrinėti.


  Laba diena, kas atsakingas už Liūdynės miške suverstų padangų ir šiukšlių išvežimą iš miško?

  Klausimas labai abstraktus. Nežinant konkrečios vietos sunku tiksliau atsakyti. Bet kokiu atveju, pirmiausia už  nekilnojamojo turto tinkamą priežiūrą atsako sklypų savininkai. Žinant tikslią padangų išmetimo vietą, galima būtų konkrečiau atsakyti į klausimą.


  Laba diena, norėjau paklausti kur reikėtu kreiptis norint pranešti apie neprižiūrėtą žemės sklypą (sklypas yra Paplentės g. 28, Staniūnų gyv. Velžio sen. Panevėžio r.)

  Pagal kompetenciją šį klausimą gali spręsti Nacionalinės žemės tarnybos Panevėžio skyrius ir Velžio seniūnijos seniūnas.


  Laba diena, turiu nuosavą sodybą Panevėžio rajone, kurioje yra daug medžių (liepos, klevai, topoliai, įvairūs vaismedžiai ir krūmai). Dalis medžių užstoja šviesą gyvenamajame name ir auga perdaug arti namo. Esant dideliam vėjui, medžių šakos krenta ant namo ir yra pavojus pačio namo saugumui. Kai kurie medžiai susodinti prie pat elektros tiekimo linijos. Medžiai yra seni, dideli, dalis jau aplūžę. Ar reikia leidimo šiems medžiams nukirsti?

  Sveiki. Ar reikalingas leidimas Jūsų paminėtiems medžiams kirsti priklauso nuo keletos sąlygų:

  1. Kokia žemės paskirtis?
  2. Ar yra sklypui nustatyta specialioji žemės naudojimo sąlyga Saugotini želdiniai, augantys ne miško žemėje?
  3. Žemė išpirkta ar ne ?
  4. Kurioje vietoje sklypas yra- prie vandens telkinio ar ne ?
  5. Sklypas deklaruojamas ar ne?

  Todėl siūlome susisiekti su ekologe žemiau nurodytais telefonu. taip bus lengviau išsiaiškinti.

  Geros dienos

  Pagarbiai,
  Sigita Biveinienė,
  Architektūros skyriaus vyr. specialistė
  Panevėžio rajono savivaldybės administracija tel. 8-45 582957


  Sveiki, esame aktyvi, draugiska Panevezio raj, gyvenvietes bendruomene. Noretume suzinoti, kur turetume kreiptis del rusiavimo konteineriu pastatymo musu gyvenvieteje?

  Dėl rūšiavimo konteinerių pastatymo galimybių reikėtų kreiptis į Architektūros skyriaus vyr. specialistę S. Biveinienę


  Paskutinis atnaujinimas: 2021-03-03 10:54