Keleivių dėmesiui: autobusai kursuos rečiau

Siekiant valdyti COVID-19 ligos plitimo grėsmes nuo 2020 m. gruodžio 17 d. ribojamas Panevėžio rajono savivaldybės vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo maršrutų autobusų eismas.

Autobusų tvarkaraščių pakeitimai atlikti Panevėžio rajono savivaldybės direktoriaus įsakymais, atsižvelgiant į LR Vyriausybės nustatytus karantino sąlygų ribojimus gyventojams, tarp kurių – ir draudimas be svarbios priežasties išvykti iš namų. Įtakos mažinti maršrutų reisus turėjo ir didelis keleivių srauto sumažėjimas karantino laikotarpiu.

Pakeisti tvarkaraščiai užtikrina gyventojų nuvykimą į darbą ir parvykimą iš jo.

Pakeisti šie 25 vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo maršrutų autobusų eismo tvarkaraščiai:

  • Panevėžys–Linkaučiai;
  • Panevėžys – Velžys II

Kitų 16 maršrutų eismo tvarkaraščiai keičiami nebus.

Švenčių metu, 2020 m. gruodžio 24–27 d. ir 2021 m. sausio 1–3 d., vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo maršrutų autobusai nekursuos.

Primename, kad LR Vyriausybės nutarimu sugriežtinus karantino sąlygas, draudžiama palikti gyvenamąją vietą, išskyrus atvejus, kai vykstama į darbą (darbo reikalais), prekybos vietą, kai vykstama į aptarnaujančius tarptautinius keleivių maršrutus oro, jūrų uostus, autobusų stotis ar iš jų, į nekilnojamojo turto objektą, valdomą nuosavybės teise, laidotuves, dėl sveikatos priežiūros ir kitų būtinųjų paslaugų ar objektyviai pagrįstų priežasčių, kai vykimas neišvengiamai būtinas, kai ne daugiau kaip vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio nariai vyksta pasivaikščioti atvirose vietose, taip pat kai vykstama prižiūrėti sergančių ar negalinčių savimi pasirūpinti asmenų.


Savivaldybės informacija