UAB Panevėžio regiono atliekų tvarkymo centras informuoja, kad vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą mokėjimo pranešimai už 2024 m. jau yra išsiųsti paprastu ir elektroniniu paštu bei pateikti savitarnos svetainėje https://savitarnapratc.mokesta.lt.

Prisijungus savitarnoje galima matyti visų objektų, kuriems yra skaičiuojama vietinė rinkliava už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą mokėjimo pranešimus, greitai pasitikrinti  atliktus mokėjimus, pateikti klausimus dėl vietinės rinkliavos skaičiavimo ar mokėjimų, pateikti prašymus ir dokumentus vietinės rinkliavos perskaičiavimui, patogiai, vos keliais mygtukų paspaudimais, apmokėti vietinę rinkliavą per internetinio atsiskaitymo sistemą. 

Vietinę rinkliavą sumokėti taip pat galima „Maxima“ kasose, „Perlo paslaugos“ terminaluose, naudojantis sąskaitų programėle „Perlas Go“ ar elektroniniu būdu per elektroninį banką, mokesčių platformą „Viena sąskaita“.

Primename, kad vietinės rinkliavos mokėjimą galima atlikti dalimis (kas ketvirtį). Mokėjimo terminai nurodyti mokėjimo pranešime.

Informacija gyventojams, kurie naudojasi individuliais mišrių komunalinių atliekų konteineriais – jei naudojamų konteinerių faktiniai aptarnavimai už 2023 m. viršijo nustatytas minimalias pakėlimų normas (pakėlimų normos yra nurodytos mokėjimo pranešimo antrame lape), tuomet mokėjimo pranešime rasite papildomą eilutę „Rinkliava už atliekų tvarkymą (kintama dalis) viršytas kiekis už 2023 m.“.  

Daugiau informacijos apie vietinę rinkliavą galima rasti UAB Panevėžio regiono atliekų tvarkymo centro interneto svetainėje https://pratc.lt/rinkliava/.

Architektūros skyriaus informacija

image_print