2023-09-01

Šešiose Panevėžio rajono seniūnijose: Vadoklių, Ramygalos, Upytės, Naujamiesčio, Smilgių ir Panevėžio – paskelbus ekstremaliąją situaciją, gaunami fizinių ir juridinių asmenų prašymai dėl patirtos žalos kompensavimo.

Patiksliname, kokie dokumentai turi būti pateikti kartu su prašymu dėl paramos už žalą, patirtą dėl ekstremaliosios situacijos.

Prašymus gali teikti gyventojai, deklaravę gyvenamąją vietą arba turintys registruoto nekilnojamo turto Panevėžio rajone. Prašymai priimami tik tų seniūnijų gyventojų, kuriose yra paskelbta ekstremalioji situacija.

 I etapo prašymai priimami iki 2023 m. lapkričio 1 d.

1. Su prašymu pateiktini dokumentai:

1.1. nuosavybės teisę į turtą patvirtinantys dokumentai (panaudos sutartis, jei būstas nuomojamas, nekilnojamojo turto registro išrašas, paveldėjimo dokumentai, jei turimas turtas paveldėtas);

1.2. sugadinto turto nuotraukos;

1.3. sugadinto turto žalos dydį pagrindžiantys dokumentai:

  • apmokėta sąskaita faktūra;
  • kasos pajamų orderis;
  • kasos aparato kvitas;
  • banko pavedimo kopija (mokėjimo paskirtyje turi būti nurodoma, kokia pirkta paslauga ir/ar prekė);
  • pinigų priėmimo kvitas.
  1. Jei nėra sąskaitų, apmokėtų už atliktus darbus, turi būti pateikti nepriklausomų turto vertintojų/žalų ekspertų dokumentai.

Turto ir automobilių žalos vertinimo paslaugą nemokamai gali suteikti turto vertintojas Jonas Akelis, tel.+370 686 64783.

  1. Dėl automobilio žalos atlyginimo gali kreiptis tik gyventojai, deklaravę gyvenamąją vietą Panevėžio rajone (pateikti automobilio registracijos dokumentą).
  2. Gyventojų, kurie buvo apsidraudę registruotą nekilnojamąjį turtą ir automobilius Kasko draudimu, prašymai dėl paramos už žalą, patirtą dėl ekstremaliosios situacijos, nepriimami.
  3. Asbestinio šiferio atliekų surinkimą numatoma organizuoti Panevėžio rajono savivaldybei gavus finansavimą pagal Atliekų prevencijos ir tvarkymo programos priemonę „Subsidijos ir dotacijos namų ūkiuose susidariusioms asbesto atliekoms tvarkyti“ LR aplinkos ministerijos aplinkos projektų valdymo agentūros nustatyta tvarka.

Iki tol gyventojų prašoma asbestinio šiferio atliekas sandėliuoti pas save.


Savivaldybės informacija

 

Paskutinis atnaujinimas: 2023-09-12 13:51

image_print

Privacy Preference Center

Skip to content