Į klases grįš dar aštuonių Panevėžio rajono mokyklų pradinukai

Pradinio ugdymo programą kontaktiniu būdu vykdančių keturių Panevėžio rajono ugdymo įstaigų pavyzdžiu seka dar aštuonių mokyklų bendruomenės. Planuojama, kad šią ir ateinančią savaitę į mokyklas sugrįš dar apie 200 mokinių.

Atverti duris pradinukams ruošiasi Paįstrio Juozo Zikaro, Ramygalos, Smilgių ir Velžio gimnazijos, Miežiškių ir Paliūniškio pagrindinės mokyklos bei Pažagienių mokykla-darželis.

Šią savaitę, prieš grįžtant į mokyklas, pradinukams, jų namų ūkių asmenims, darbuotojams, kurie turės laikiną arba nuolatinį kontaktą su į mokyklas sugrįžtančiais pradinių klasių mokiniais, bus atliekamas testavimas kaupinių būdu.

Nuo balandžio 19 d. grįžti planuoja ir Dembavos progimnazijos pradinukai.

Nuo kovo 22 d. pradinukų kontaktinis ugdymas vyksta Naujamiesčio ir Raguvos gimnazijose, Upytės Antano Belazaro pagrindinėje mokykloje ir Piniavos mokykloje-darželyje. Iš viso į šias mokyklas sugrįžti norą pareiškė 130 pradinukų.

Mokyklose mokantis kontaktiniu būdu griežtai laikomasi Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro-valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo patvirtintų pradinio ugdymo organizavimo būtinų sąlygų. Mokyklose skirtingoms klasėms pamokos prasideda skirtingu laiku, pertraukų metu reguliuojami mokinių srautai, išlaikant minimalius kontaktus, naudojamos apsaugos priemonės, patalpos reguliariai vėdinamos, periodiškai, kas savaitę, atliekamas profilaktinis darbuotojų ir mokinių testavimas kaupinių būdu.

Į mokyklas negrįžusiems pradinukams ir toliau užtikrinamas nuotolinis ugdymas.


Savivaldybės informacija