Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Skelbimas dėl Panevėžio rajono savivaldybės bendruomeninių vaikų globos namų pirkimo

Skelbimas dėl Panevėžio rajono savivaldybės bendruomeninių vaikų globos namų pirkimo

Perkančioji organizacija:

Panevėžio rajono savivaldybės administracija, įstaigos kodas 188774594

Buveinė Vasario 16-osios g. 27, Panevėžio m.

Interneto svetainės adresas www.panrs.lt

Tel. (8 45) 58 19 27

El. p.: ernesta.ziauniene@panrs.lt, lina.gaidyte@panrs.lt

Pirkimo būdas: skelbiamos derybos.

Teisės aktai: pirkimas vykdomas vadovaujantis Žemės, esamų pastatų ar kitų nekilnojamųjų daiktų įsigijimo arba nuomos ar teisių į šiuos daiktus įsigijimo tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2017 m. gruodžio 13 d. nutarimu Nr. 1036 „Dėl Žemės, esamų pastatų ar kitų nekilnojamųjų daiktų įsigijimo arba nuomos ar teisių į šiuos daiktus įsigijimo tvarkos aprašo patvirtinimo“.

Pirkimo objekto apibūdinimas: gyvenamasis namas (su priklausiniais arba be priklausinių) su žemės sklypu iki 20 arų, Panevėžio rajono teritorijoje (viename iš 10 Panevėžio rajone esančių seniūnijų centrų: Raguvos mstl., Miežiškių mstl., Smilgių mstl., Paįstrio k., Naujamiesčio mstl., Krekenavos mstl., Ramygalos m., Upytės k., Vadoklių mstl., Karsakiškio k.) Panevėžio rajono savivaldybės bendruomeninių vaikų globos namų tinklo plėtrai:

gyvenamojo namo su žemės sklypu pirkimas (viename iš 10 Panevėžio rajone esančių seniūnijų centrų: Raguvos mstl., Miežiškių mstl., Smilgių mstl., Paįstrio k., Naujamiesčio mstl., Krekenavos mstl., Ramygalos m., Upytės k., Vadoklių mstl., Karsakiškio k.).

Adresas, kuriuo galima gauti pirkimo dokumentus: Panevėžio rajono savivaldybės administracijos Statybos ir infrastruktūros skyriuje darbo dienomis ir darbo valandomis, prieš tai susitarus dėl dokumentų perdavimo su Statybos ir infrastruktūros skyriaus vyr. specialiste E. Žiauniene telefonu 8 618 08639. Taip pat pirkimo sąlygos skelbiamos Savivaldybės administracijos interneto svetainėje panrs.lt. Informacija teikiama tel. (8 45) 58 19 27.

Pasiūlymų pateikimas: Kandidatas pasiūlymą (nustatytos formos) kartu su parduodamo namo dokumentais pateikia užklijuotame voke su užrašu: Kandidato vardas ir pavardė, telefono numeris; gyvenamosios vietos adresas; nuoroda „Skelbiamoms deryboms“. Kartu su pasiūlymu pateikiami šie dokumentai: namo nuosavybę patvirtinantys dokumentai; kadastro duomenų bylos kopija; bendraturčių sprendimą (sutikimą) parduoti nekilnojamuosius daiktus Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 4.79 straipsnio nustatyta tvarka; įgaliojimas, suteikiantis teisę asmeniui pateikti paraišką ir kitus namo pirkimo dokumentus, tikslinti pirkimo dokumentus ir derėtis dėl namo pardavimo (jeigu reikia); namo energinio naudingumo sertifikato kopija (nepateikus šio sertifikato kartu su pasiūlymu, namo energinio naudingumo klasė prilyginama G klasei).

Pasiūlymo (su priedais) lapai turi būti sunumeruoti, susiūti taip, kad nepažeidžiant susiuvimo nebūtų galima į pasiūlymą įdėti naujų lapų arba pakeisti lapus. Paskutinio pasiūlymo lapo antroje pusėje turi būti jį patvirtinantis kandidato ar jo įgalioto asmens parašas ir antspaudas (jei kandidatas – juridinis asmuo ir turi anspaudą).

Jei pasirašo savininko įgaliotas asmuo, pridedamas notaro patvirtintas įgaliojimas arba įstatyme nustatytos formos įgaliojimas. Pasiūlyme turi būti nurodytos parduodamo namo apžiūros sąlygos (laikas, kada galima apžiūrėti namą, ir Kandidato įgalioto atstovo, į kurį galima kreiptis dėl perkamo turto apžiūrėjimo, pareigos, vardas ir pavardė, adresas, telefono numeris).

Kandidato teikiami dokumentai turi būti parengti valstybine (lietuvių) kalba.

Pasiūlymus Kandidatai pateikia tiesiogiai patys, per kurjerį arba atsiunčia paštu registruotu laišku.

Pasiūlymų ir nekilnojamųjų daiktų dokumentų pateikimo terminas (data ir valanda): iki 2020 m. kovo 27 d. 9 val. 00 min. Jeigu pasiūlymas su parduodamo namo dokumentais gautas pasibaigus nustatytam terminui, šie dokumentai grąžinami juos pateikusiam Kandidatui.

Pasiūlymų priėmimo vieta: pasiūlymai priimami Panevėžio rajono savivaldybės administracijoje prieš tai susitarus dėl dokumentų perdavimo su Statybos ir infrastruktūros skyriaus vyr. specialiste E. Žiauniene telefonu 8 618 08639.

Pirkimo komisijos posėdžio, kuriame bus atplėšiami vokai su gautais pasiūlymais, vieta, data ir laikas: Panevėžio rajono savivaldybė, savivaldybės posėdžių salė (II aukštas, 227 kabinetas), Vasario 16-osios g. 27, Panevėžio m., 2020 m. kovo 27 d. 10 val. 00 min.

 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2020-03-23 09:57:07
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal