Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Savivaldybės lankytojai aptarnaujami tik dėvintys apsaugines veido kaukes

 

Nuo 2020 m. rugpjūčio 1 d. į Panevėžio rajono savivaldybės administraciją, seniūnijas bei kitas pavaldžias įstaigas ateinantys lankytojai, vyresni nei 6 metų amžiaus, privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones – kaukes, respiratorius ar kt.

Šis reikalavimas, atsižvelgiant į Lietuvoje blogėjančią epidemiologinę situaciją, numatytas atnaujintose valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų bei jų valdomų įmonių darbo organizavimo sąlygose.

Iki šiol valstybės ir savivaldybių institucijose, įstaigose bei jų valdomose įmonėse lankytojams dėvėti veido apsaugos priemones buvo tik rekomenduojama.

Atnaujinta tvarka numatyta teisingumo ministro E. Jankevičiaus, pavaduojančio sveikatos apsaugos ministrą – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovą A. Verygą, sprendime, priimtame 2020 m. liepos 30 d.

Taip pat lankytojams privalomi ir kiti saugumo reikalavimai: su kitais lankytojais ir įstaigos darbuotojais  laikytis saugaus, ne mažesnio nei 1 metro, atstumo; įėjus į patalpas dezinfekuoti rankas; laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo (kosėti ar čiaudėti prisidengus vienkartine servetėle arba į sulenktos alkūnės vidinę pusę).

Asmenys, turintys ūmios kvėpavimo takų infekcijos požymių (karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas), neaptarnaujami.

Savivaldybės lankytojų srautą reguliuos budintis asmuo.


Savivaldybės informacija
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2020-07-31 15:27:01
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal