Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Vasario 16-oji – vienybėje su esančiais ir buvusiais

 

Mes visi esame labai skirtingi, o tuo pačiu ir labai panašūs, nes esam laikini ir turim vieną bendrą tikslą – perėjus gyvenimą  pasiekti amžinybę. Svarbiausia, kad esme laisvi pasirinkti, kaip prie to tikslo eisime: kurdami ar griaudami, tylėdami ar skambėdami. Juk be veiklių, drąsių žmonių nebūtų ir Lietuvos valstybės, juk be kuriančių žmonių nebūtų paveikaus meno ir bendrystės per jį.

102-ąjį Lietuvos valstybės gimtadienį Ramygaloje šventėme vienybėje su esančiais ir buvusiais. Koncertinėje programoje paminėjome 2016 m. Panevėžio rajono garbės piliečio, kunigo, egzorcisto, drožėjo, kūrėjo Edmundo  Rinkevičiaus 70-ąsias  gimimo  metines  ir pusmetį po išėjimo Anapilin. Skambant įstabioms kanklių melodijoms, skaitėme jo eiles, žvelgėme į jo menines ir asmenines fotografijas.

Kanklininkų ansamblis „Kamanės“, vadovė Rasa Mockūnienė-Kiuraitė, su muzikine dovana atvyko iš Vilniaus. Kanklių melodijoms apreiškus lietuviškos sielos gyvumą, perėjome į linksmąją renginio dalį, kur įvairių šokių programą pristatė Ramygalos gimnazijos ir kultūros centro šokėjai, mokytoja choreografė Renata Rakašienė. Daugiau nei pusšimtis šokėjų nepaliko abejingų širdžių gausiai susirinkusių žiūrovų salėje.

Nuoširdžiai dėkojame Jolantai Masiokienei, Ramygalos gimnazijos direktoriaus pavaduotojoms Reginai Petrulytei ir Laimai Černienei, visai Ramygalos gimnazijos bendruomenei už bendradarbiavimą bei partnerystę, organizuojant šį šventinį renginį. Ir darbuose, ir šventėse „vienybė težydi!“.


Meno vadovė Audronė Palionienė


 
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2020-02-17 11:44:28
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal