Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt Renginių kalendorius

 Naujienų prenumerata

Panevėžio rajono 70-mečiui – krašto gamtos metraštininko dovana

 

Rytoj, birželio 4 d., 13 val. Panevėžio rajono savivaldybės bibliotekoje (Beržų g. 50, Panevėžys) vyks fotografo Algimanto Lūžos naujų fotografijų albumų sutiktuvės ir susitikimas su autoriumi. Tai šiemet minimam Panevėžio rajono 70-čiui skirtas renginys iš ciklo „Panevėžio rajonas: datos, įvykiai, žmonės“.

Reikšmingą Panevėžio rajono sukaktį savivaldybės biblioteka išnaudoja kaip puikią progą organizuoti susitikimus su žmonėmis, kurie savo darbais įamžina krašto grožį, istoriją, papročius.

Šį kartą lankytojai kviečiami susipažinti su gamtos fotografu natūralistu A. Lūža, jau daugelį metų fotografuojančiu Krekenavos regioninį parką, rengiančiu parodas ir leidžiančiu fotografijų albumus.  Algimantas pelnytai vadinamas savojo krašto gamtos metraštininku. Panevėžio rajono viešojoje bibliotekoje ir filialuose surengta ne viena jo fotografijų paroda, vyko ne vienas renginys. Fotografo paroda buvo eksponuojama ir Panevėžio rajono savivaldybėje.

Kad  per daugelį metų sukaupti meniniai turtai nedingtų, A. Lūža surinko juos ir išleido keletą foto albumų, kuriuos rytoj pristatys renginio svečiams kaip dovaną mylimam kraštui.

Karantinas tęsiasi, tad lankytojai prašomi nepamiršti reikalavimo dėvėti veido kaukes, naudotis prie įėjimo esančiu dezinfekciniu rankų skysčiu, laikytis saugaus atstumo.


Savivaldybės informacija
 
 

 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2020-06-03 13:57:46
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal

 
 
 
   

 

KRAŠTO APSAUGOS SAVANORIŲ PAJĖGOS VYČIO APYGARDOS
  5-OJI RINKTINĖ