Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Pasveikinta šimtametė Panevėžio rajono gyventoja

 

Lapkričio 1 d. Raguvos seniūnijos gyventojai Veronikai Kizienei sukako 100 metų. Pasveikinti jubilijatę į namus Užunevėžių kaime, kur ji gyvena su sūnaus Sauliaus šeima, atvyko Panevėžio rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Virginija Savickienė, Raguvos seniūnijos seniūnas Juozas Skorulskis ir vyriausioji specialistė socialiniam darbui Neringa Garšvienė.

100-metė su dėkingumu priėmė dovanas ir gėles, grožėjosi jubiliejine juosta, kuria ją apjuosė vedėja V. Savickienė. Paklausta apie savo gyvenimo kelią mielai dalijosi prisiminimais. Moteris pasakojo išgyvenusi ne tik džiugių įvykių, bet ir sunkumų.

Alinantis darbas kolūkyje sveikatos irgi nepridėjo, tačiau šeima buvo darbšti, pasistatė erdvius gražius namus, į kuriuos atsikėlė iš vyro tėvams priklausiusio Prasčiūnų vienkiemio, aprūpino vaikus – du sūnus ir dukrą. Dabar džiaugiasi 9 anūkais ir 7 proanūkiais.

V. Kizienės dukra gyvena Vilniuje, su motina likęs sūnus Saulius dirba Raguvos ugniagesių komandos ugniagesiu, marti Angelė – Raguvos gimnazijos pradinių klasių mokytoja. Nors jiedu labai rūpinasi motina, tačiau sveikata nesiskundžianti 100-metė stengiasi vengti pagalbos, nori viską pasidaryti pati, juda kruta, rudenį nusikasė bulves, o išvakarėse paskutines morkas darže išrovė.

Tik akys prastokai mato, tad skaityti daug negali, tačiau išliko smalsi. Marti Angelė juokiasi, kad su vyru grįžusiems iš darbo mama praneša visas naujienas – perdien per radiją žinių prisiklauso, mėgsta ir politinius įvykius pakomentuoti.

Vyro ir vieno sūnaus netektį išgyvenusi našlė nepalūžo, išliko stipri ir optimistiška – mėgsta bendrauti, tiesiog spinduliuoja gyvenimo džiaugsmu, nuolat šypsosi, turi puikų humoro jausmą. Guvi ir energinga ilgaamžė juokauja, kad šių savybių jai užteks dar šimtui metų, nes tiek pagyventi turinti ir noro, ir jėgų, gydytojams darbo daug neduoda.

Savo ilgaamžiškumo varikliu moteris laiko nuolatinį judėjimą, pozityvų požiūrį į gyvenimą ir meilę žmonėms.


Savivaldybės informacija
 
 

 

 

 

 

 

 

 


 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2019-11-04 16:02:50
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal