Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Konkursas 3-ųjų klasių mokiniams, lankantiems logopedo užsiėmimus, „Žaidžiu žodžiu“

                   

Saulėtą 2017 m. balandžio 20 d. rytą vienuolika rajono mokyklų trečiųjų klasių mokinių komandų atvyko į Panevėžio rajono švietimo centrą, į viktoriną „Žaidžiu žodžiu“. Viktorinoje dalyvavo Ramygalos, Krekenavos Mykolo Antanaičio, Naujamiesčio, Paįstrio Juozo Zikaro, Smilgių, Velžio gimnazijų, Dembavos progimnazijos, Karsakiškio Strazdelio, Vadoklių, Žibartonių pagrindinių mokyklų ir Pažagienių mokyklos-darželio komandos.

Viktorinos organizatorės ir vedėjos – Ramygalos gimnazijos logopedė metodininkė Jurgita Pakšytė ir Naujamiesčio gimnazijos specialioji pedagogė metodininkė Ramutė Pagojienė viktoriną skyrė knygoms. Mokiniai, patekę į viktorinos „Žaidžiu žodžiu“ biblioteką, turėjo atlikti daug įvairių užduočių, lavinančių svarbiausias kompetencijas: komunikavimo, mokėjimo mokytis, pažinimo, iniciatyvumo, kūrybingumo, asmeninę ir kultūrinę.
 
Atlikdami kalbos užduotis mokiniai turėjo išgirsti, pamatyti, papasakoti, atpažinti, paskaityti, parašyti, ištaisyti, surasti ir kitas užduotis. Kiekviena komanda turėjo aplankyti 11 knygų lentynų, kuriose buvo įvairios kalbos užduotys. Priėję knygų lentynas, pažymėtas raidėmis, mokiniai tobulino kalbos gramatinį taisyklingumą, klausymo, skaitymo ir teksto suvokimo įgūdžius, plėtojo žodyną.

Mokinių noras apsilankyti visose užduočių stotelėse neišblėso iki pat renginio pabaigos. Be to, viktorinoje naudojamos interaktyvios priemonės leido žaismingai skelbti užduotis bei skaičiuoti balus, o kiekvienos užduoties balai, vaikų džiaugsmui, virsdavo į saldainius.

Renginio pabaigoje viktorinos sumanytojos pasidžiaugė, kad mokiniai buvo susikaupę, draugiški, mokėjo bendrauti ir bendradarbiauti.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyresnioji specialistė Alma Namavičienė visiems viktorinos dalyviams įteikė padėkos raštus ir atminimo dovanėles.


 Logopedė metodininkė Jurgita Pakšytė
                       ir specialioji pedagogė metodininkė Ramutė Pagojienė