Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Dėl kelio ar gatvės asfaltavimo

Vadovaujantis Panevėžio rajono savivaldybės tarybos patvirtintu Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšų, skirtų savivaldybės vietinės reikšmės keliams ir gatvėms tiesti, rekonstruoti, taisyti (remontuoti), prižiūrėti ir saugaus eismo sąlygoms užtikrinti, naudojimo ir skirstymo tvarkos aprašu, prašymą išasfaltuoti kelią ar gatvę Jūs turėtumėte pateikti Savivaldybės administracijos direktoriui ar Jūsų seniūnijos seniūnui.

Iki einamųjų metų gruodžio 15 dienos pateiktus prašymus Savivaldybės seniūnijų seniūnai pateiks vietos bendruomenės taryboms, kurios nustatys prašymų tenkinimo eiliškumą. Susirinkimų protokoluose ar kituose dokumentuose užfiksuotą darbų atlikimo eilę suderins su Vietinio ūkio skyriumi.

Skyrius, vadovaudamasis Savivaldybės tarybos patvirtintu 3 (trejų) metų Panevėžio rajono savivaldybės strateginiu veiklos planu ir atsižvelgdamas į Savivaldybei metams skirtas Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšas, iš gautų bei suderintų prašymų parengs Savivaldybės vietinės reikšmės kelių ir gatvių tiesimo, taisymo (remonto), priežiūros ir saugaus eismo sąlygų užtikrinimo objektų sąrašą.


Raimonda Čereškienė
 
 

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų: 1
https://www.panrs.lt/m/m_comments/files/ajax.php

2017-10-09 14:03
Gintautas Šidlauskis
Laba diena,
Molainių k. jau senai buvo numatyta Žalioji g. asfaltavimas, iki šiol šie darbai taip ir nevyko. Šiuo metu Žalioji g. nuo pat pradžios yra apgailėtinos būsenos, vien duobės ir pažliugęs molis (ypač nuo Žalioji g. 1 namo iki Žalioji g. 9 namo). Su lengvąja mašina labai sudėtinga pravažiuoti, jau nekalbant, kai vaikams reikia eiti į mokyklą pro šią gatvę.
Prašome skubiai imtis priemonių ir sutvarkyti Molainių k., Žalioji g., kad būtų įmanoma vaikams iš ryto padoriai nueiti, o vakare grįžti iš mokyklos.
Balsuoti
Labai blogas Blogas Vidutinis Geras Labai geras
Paskutinis atnaujinimas: 2016-06-07 10:03:31