Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

„Auksinis ruduo 2019“

2019 m. rugsėjo 28–29 d. Vilniuje, LMNŠC Gamtinio ir ekologinio ugdymo skyriaus teritorijoje, vyko šalies mokinių turizmo technikos varžybos „Auksinis ruduo 2019“ ir Kelionių sezono uždarymo sąskrydis – privalomas Lietuvos keliautojų sporto daugiakovės čempionato etapas. Visose amžiaus grupėse dalyvavo daugiau kaip 20 komandų iš Panevėžio, Kėdainių, Vilniaus, Panevėžio r., Kaišiadorių, Elektrėnų, Klaipėdos savivaldybių. Panevėžio rajonui šiose varžybose atstovavo Raguvos gimnazijos jaunių ir vaikų komandos.

Šeštadienį vyko asmeninės varžybos, o jauniams dar ir Kelionių sezono uždarymo sąskrydžio kalnų technikos varžybos. Visą dieną merkė rudeniškas lietus, todėl sąlygos varžyboms buvo ypač sunkios. Šiose varžybose Raguvos gimnazijos jauniai nugalėjo visus varžovus ir užtikrintai iškovojo pirmą vietą. Asmeninėse varžybose savo grupėse pirmą vietą iškovojo Gabrielė Padelevičiūtė ir Miražas Kupčinskas, antrą – Paulius Palubinskas, trečią – Dangė Kupčinskaitė.

Sekmadienį vykusiose komandinėse turizmo technikos varžybose jaunių ir vaikų komandos nugalėjo visus varžovus ir iškovojo pirmas vietas.


 Kūno kultūros vyresn. mokytojas Sigitas Žudys

 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2019-10-15 10:10:30
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal