Panevėžio r. Berčiūnų pagrindinė mokykla
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 190399151, Rožių g. 1, Berčiūnų k., LT-38357 Panevėžio r.
Tel/faksas. (8 45) 55 37 72, el. p. berciunumokykla@gmail.com

NAUJIENOS

1
2
3
 
 
 
4
1
2
3
 
 
 
4

Knygų pristatymas bibliotekoje

          Šviesią, pavasariu dvelkiančią dieną, per literatūros pamoką, išskubėjome į Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Berčiūnų filialą - mokytoja pasiūlė dalyvauti netradicinėje užklasinio skaitymo pamokoje. Mus maloniai pasitiko bibliotekininkė Viktorija Kirdeikienė. Ji pristatė viešnią - viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkę Danutę Pamerneckytę, kuri supažindino mus ir pulkelį Berčiūnų bendruomenės narių su įvairia negrožine literatūra.
          Bibliotekininkė Danutė pabrėžė, jog skaitydamas tokią literatūrą nepailsėsi, tačiau įgysi žinių. Jeigu į rankas paimi romaną, turi baigti jį skaityti. O negrožinę knygą gali tik pavartyti, kai ką paskaitinėti, susirasti reikalingos informacijos. Net ir šių metų Vilniaus knygų mugėje pastebėtas didesnis skaitytojų domėjimasis negrožine literatūra. Pirmiausia buvo pristatytos istorinės knygos. Domėjimasis jomis neblėsta - jį skatina skaitytojų noras žinoti tiesą apie šalies, pasaulio praeitį. Įdomu tai, kad daugelį rodytų knygų parašė užsienio rašytojai. Pristatytos knygos praplės mūsų žinias apie Antrąjį pasaulinį karą, apie nesenus įvykius Ukrainoje. Po to vartėme ir žiūrinėjome biografines bei praktinių patarimų knygas apie žemdirbystę, daržininkystę. Dešimtokus sudomino specialistų patarimai, emigrantų patirtys Dariaus Sėlenio ir Zigmanto Jurevičiaus knygoje ,,Kaip gerai dirbti ir gerai gyventi Norvegijoje“, taip pat kunigo Algirdo Toliato naujausia knyga ,,Žmogaus ir Dievo metai“.
Mano smalsumą sužadino dvi knygos. Tai Magnuso  Lintono „Kokainas“ - knyga apie Kolumbiją, narkotikus, smurtą ir net apie „kokaino karalių“ - vieną žiauriausių pasaulio nusikaltėlių Pablo Escobarą. Antroji - Alex Monaco „Laimingi šunsnukiai". Joje, anot bibliotekininkės Danutės, autorius dalijasi sėkmės receptais. Jis pataria, kaip nuteikti save, kad daug pasiektum, skatina nebijoti ieškoti savo kelio gyvenime. Abi šias knygas pasiskolinau skaityti.
          Knygų pristatymą užbaigėme vaišėmis, pasidalijome įspūdžiais apie renginį. Mes, skaitytojai, dėkingi bibliotekininkėms už suteiktą puikią progą pavartyti nematytų knygų, sužinoti apie jas, padiskutuoti apie skaitymą.

                                                                                                Matas Vaitkevičius,
                                                                                                10-os klasės mokinys

Susitikimas su „Misija Sibiras 18“ dalyviu

          Kovo 7 dieną mokyklos mokiniai ir mokytojai susitikimo su „Misijos Sibiras 18“ dalyviu Matu Toliušiu.
Praėjusią vasarą misija vyko Kazachstane, nes dalyviai negavo Rusijos vizų. 24 jaunų žmonių komanda tvarkė kapines lietuvių politinių kalinių lagerių apylinkėse. Buvo sutvarkyta apie 200 lietuvių kapų, atnaujinti 4 memorialai, pagaminti ir pastatyti 6 kryžiai. Taip pat dalyviai susitiko ir bendravo su vietos lietuviais.
          Mokiniai stebėjo filmuotą medžiagą, klausėsi svečio pasakojimo. Vėliau Matas Toliušis atsakinėjo į gausius mokinių klausimus.
          Šis susitikimas buvo vienas iš renginių, skirtų Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Tai puiki gyvoji patriotiškumo ir pilietiškumo pamoka.

                                                                Rusų kalbos mokytoja Loreta Juknevičienė

Tolerancijos skatinimas

          Šiais metais mokyklos mokiniai prisijungė prie gražios bei žaismingos akcijos. Kovo 21 dieną švenčiama Pasaulinė Dauno sindromo diena, kurią mūvimos skirtingos kojinės išreiškiant palaikymą ir toleranciją žmonėms su Dauno sindromu. Vaikai sužinojo nemažai naujos informacijos, bei mielai demonstravo palaikymą ir toleranciją mūvėdami skirtingas kojines.

                                                                         Socialinė pedagogė Lina Misevičienė

„Aš saugus ir sveikas“

          Kovo 28 d. Berčiūnų pagrindinėje mokykloje su 7-8 kl. mokiniais turėjome pamokėlę apie traumas.
          Vaikų mokymams buvo pasitelktos priemonės, kurių dėka visiems teko išbandyti  pirmos pagalbos suteikimą. Žmogaus muliažo gaivinimas mokiniams suteikė galimybę  patikrinti ar žmogui reikia dirbtinio širdies masažo, prisiminti  paspaudimų ir įpūtimų santykį, galimą riziką gaivinančiąjam bei greitosios pagalbos telefono numerį. Heimlicho liemenės pagalba visi norintys pabandė padėti užspringusiąjam. Mokiniams buvo paaiškintas atspringinimo eiliškumas, kūdikių bei suaugusiųjų pagalbos teikimo skirtumai.
          Nors šie mokiniai ne pirmą kartą mokėsi suteikti pirmąją pagalbą, bet manau, priminti reiktų nuolatos.

                                                                                            VSPS Jūratė Čerškienė

Artėjant šventėms

          Šių metų balandžio pradžioje mokyklos bendruomenė pradėjo ruoštis vienai iš gražiausių pavasario švenčių - Šv. Velykoms.
          Pradinių klasių mokytojos su mokiniais koridoriuje dekoravo sieną vaikų gamintomis lėkštelėmis. Iš šių lėkštelių buvo sukurtas Didysis margutis.
          Etninės kultūros būrelio vadovas, istorijos mokytojas Saulius Kurnickas, socialinė pedagogė Lina Misevičienė kartu su mokiniais sukūrė erdvinį Didįjį margutį. Kiaušinis buvo dekoruotis audinio skiautėmis, iškarpomis. Mokiniai kiekvieną skiautę ir iškarpą kruoščiai prisiuvo įvairiomis technikomis. Šiuo Didžiuoju margučiu buvo papuoštas mokyklos fasadas, o margučio nuotrauka nusiųsta į „Vaikų Velykėlių“ konkursą. Konkurso organizatoriams dėkojame už dovanėles.

                                                                        Socialinė pedagogė Lina Misevičienė

Velykinių margučių dažymas

          Šiandien, t. y., balandžio 18 d. Berčiūnų pagrindinėje mokykloje vyko margučių dailinimo kūrybinės dirbtuvės. Rusų kalbos mokytoja Loreta Juknevičienė su norinčiais išmokti kitaip marginti kiaušinius nei tradiciškai mokiniais bei mokytojais kūrė savo Velykinio kiaušinio „dizainą“.
          Mokinių susidomėjimas šiomis margučių dailinimo kūrybinėmis dirbtuvėmis buvo toks didelis, kad pritrūko kiaušinių... Tai pirmieji margučiai šiais metais, kurie pasieks šių mokinių namus.
          Negaliu nepaminėti kaip buvo dekoruojami kiaušiniai.  Pirmiausia vaikai susiplakė kiaušinių baltymus. Tada prisirinko raštuotų stalo servetėlių. Jas plėšė, dėjo ant jau virtų kiaušinių ir teptuku aptepė kiaušinio baltymu. Po kokio pusvalandžio išmargintas lukštas jau buvo sausas ir galėjai dėtis į kuprinę. Namuose galės nustebinti saviškius, kaip paprastai ir sveikai galima išmarginti pagrindinį Velykų patiekalą.
          Ačiū tokiems kūrybingiems ir aktyviems pedagogams kaip Loreta, kurie visą dieną kantriai mokė visus marginti margučius!!!
          Visos mokyklos vardu taip pat labai norime padėkoti mūsų rėmėjui Viktorui, be kurio irgi nebūtų buvę galimybės surengti tokių užsiėmimų.
Linksmų Velykų!!!

                                                                                            VSPS Jūratė Čerškienė

Abejingų neliko

          Šių metų balandžio 12 d. mūsų mokyklos bendruomenės vieną šeimą ištiko didžiulė bėda - ugnis pasiglemžė gyvenamąjį namą su visais turimais daiktais. Šeima liko be nieko. Šios šeimos bėda nepaliko abejingų - tiek mokinių šeimos, tiek pedagogai, tiek aptarnaujantis personalas prisidėjo kas kiek galėjo. Tad mokyklos administracija nori padėkoti už ištiestą pagalbos ranką šiai šeimai, tokią sunkią akimirką.

                                                                                          Mokyklos administracija

Pažintinė edukacinė išvyka ,,Jausmų ir potyrių pliūpsnis“

          Mokykla įgyvendina Vaikų socializacijos, Smurto ir patyčių prevencijos programų projektą „Į emocijų pasaulį žengiu drąsiai“, kurio pagrindinis tikslas ugdyti mokiniams jausmų ir potyrių pažinimą, išmokti juos įvardinti bei skatinti apie tai atvirai kalbėti. Anykščiuose yra daugybė vietų, kuriuose ne tik galime pasigrožėti miesto kultūros paveldu, gamtos vaizdu, bet ir patirti daugybę potyrių bei jausmų.
          Atsižvelgus į šiuos aspektus 2019 m. gegužės 29 d. jungtinės ikimokyklinio ugdymo grupės ir 1-10 klasių mokiniai keliavo į pažintinę edukacinę išvyką - Anykščių miestą. Oras tądien nedžiugino, tačiau mokinių šypsenos ir motyvacijos patirti naujų potyrių neišbaidė net lietus. Pirmiausia vykome apžiūrėti Laimės žiburio. Arti prieiti nepavyko, nes vyko rekonstrukcija. Toliau vykome į Anykščių menų inkubatoriuje įsikūrusį COSMOS Paukščių taką, Anykščių Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčios bokštą nuo kurio atsiveria Anykščių miesto panorama. Aplankėme Puntuko akmenį, Medžių lajų taką. Galiausiai atvykome į Labirintų parką, kuriame mokiniai apsilankė Apverstame name bei turėjo daugybę pramogų, varžybų komandomis pačiame labirintų parke.
          Tądien mokinių veiduose nedingo šypsena. Vaikai teigė patyrę daug nepamirštamų emocijų ir potyrių: džiaugsmą, baimę, pasitenkinimą įveikus savo baimes, laimę, pasitikėjimą komanda, bendrumą, nuostabą, susižavėjimą, susidomėjimą, palaikymą.

                                                                        Socialinė pedagogė Lina Misevičienė

         
         

„Mano dantukai stiprūs ir balti“

          Š. m. gegužės 30 d. į Berčiūnų pagrindinę mokyklą atvyko burnos higienistės iš odontologijos klinikos „Šypsena“.
          Priešmokyklinukams bei 1-4 klasių mokiniams buvo vedama pamokėlė apie dantukus. Vaikučiai žiūrėjo filmuką, atsakinėjo į klausimus, gavo dovanėlių. Burnos higienistės papasakojo apie dantų šepetėlius, dantų pastą bei dantų silantavimą. Mokiniai prisiminė kas dantukams kenkia, o kas juos saugo. Taip pat sužinojo kam reikalingos plokštelės ir breketai.

                                    Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Jūratė Čerškienė

         

Vienos dienos vasaros stovykla

          Mokykla įgyvendina Vaikų socializacijos, Smurto ir patyčių prevencijos programų projektą „Į emocijų pasaulį žengiu drąsiai“. Viena iš numatytų veiklų buvo vienos dienos vasaros stovykla, kurią organizavo Panevėžio r. Pedagoginė psichologinė tarnyba.
          2019 m. birželio 13 d. vienos dienos vasaros stovykla vyko mūsų mokykloje. Tądien į svečius atvyko Smilgių gimnazijos, Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijos, Dembavos progimnazijos 5-7 klasių mokiniai.
          Vaikai loterijos būdu buvo suskirstyti į komandas. Vyko susipažinimo žaidimai, vaikai kūrė oro balionus su mintimis apie draugystę,  diskutavo ir rašė mintis apie rūkymą, alkoholio ir narkotikų vartojimą, neigiamą draugų įtaką, žaidė žaidimus, vėrė draugystės apyrankę, sakė palinkėjimus vieni kitiems. Specialistė iš Panevėžio moksleivių namų vedė dailės terapijos užsiėmimą.
          Stovyklos metu mokiniai patyrė nemažai jausmų ir potyrių: džiaugsmą, baimę, jaudulį, drovumą, nerimą, laimę, bendrumą, susidomėjimą.

                                                                        Socialinė pedagogė Lina Misevičienė

Paskutinis skambutis

          Birželio 21-ą dieną penkiems 40-osios laidos dešimtokams nuskambėjo paskutinis skambutis, paskelbdamas nueito mokyklinio kelio pabaigą ir naujojo pradžią. Jis privertė išeinančiuosius susimąstyti apie tai, kas nuveikta, išmokta, priminė daug mokyklinių akimirkų ir patirčių. Dešimt vaikiškų, jaunatviškų metų pralėkė akimirksniu. Nespėji apsidairyti - Paskutinis skambutis. Greitai bėga laikas.
          Paskutinė pamoka... Pirmokų ir pirmųjų mokytojų sveikinimai... Klasės auklėtojos prisiminimai... Paskutinis direktoriaus žodis... Paskutiniai apdovanojimai šioje mokykloje... Paskutiniai žodžiai mokytojams, draugams... Perduotas devintokams mokyklos raktas... Vaikystės sapnas jau baigėsi... Dešimtokai išskleidė savo sparnus... Laikas skristi... Laikas...
          Mielieji, neišbarstykite laiko veltui... Siekite svajonės. Sėkmės Jums tolimesniame gyvenimo kelyje!      
                                                                                    
                                                                                Klasės vadovė Sigita Gildutienė


Mokslo ir žinių diena

          Rugsėjo skambutis vėl sukvietė į mokyklą mokinius, jų tėvelius ir mokytojus. Mūsų mokykla įsikūrusi šalia Nevėžio ir Sanžilės, tad neatsitiktinai  šių mokslo metų  tikslų sieksime plaukdami laivu. Laivas - sėkmės gyvenime, kelionės drauge simbolis. Laivo įgulą sveikino, gero plaukiojimo, įgyti naujų žinių ir nepasiklysti mokslo vandenynuose linkėjo laivo kapitonas direktorius Leonas Miliukas, Panevėžio rajono savivaldybės tarybos narys Jonas Masiokas. Kad kelionė būtų sėkminga ir saugi visus palaimino Berčiūnų Lietuvos kankinių bažnyčios kunigas Algirdas Dauknys.

                                                                                 Mokytoja Loreta Juknevičienė

Dovanos mažiesiems

          Socialinės akcijos „Apsaugokime mūsų ateitį“ organizatoriai VšĮ „Saugi pradžia“ kartu su SDG įmonių grupės darbuotojais jau dvyliktus metus rugsėjo pradžioje organizuoja išvykas į mokyklas. Važiuodami sveikinti mažųjų su mokslo metų pradžia, skleidžia žinią, kaip svarbu būti matomam kelyje ir dovanoja vaikams šviesą atspindinčias liemenes. Rugsėjo 3 dieną šias dovanas gavo mūsų mokyklos priešmokyklinukai ir pirmokai.
                                                                        Socialinė pedagogė Lina Misevičienė

Mokyklos gimtadienis

          Rugsėjo 6 dieną buvo minimas mokyklos gimtadienis. Pirmiausia vaikai buvo apdovanoti už pavasarį vykusias akcijas. Vėliau mokiniai galėjo džiaugtis Panevėžio miesto Aukštaičių-Žemaičių bendruomenės dovana - atrakcionais. Ši bendruomenė įgyvendina vaikų ir jaunimo iki 18 m. sveikatinimo projektą „Renkuosi sveikatą“. Mūsų mokykla yra šio projekto partnerė. Todėl mokyklos gimtadienio proga buvo padovanoti atrakcionai vaikams. Dėkojame jiems už suteiktas pramogas.

                                                                        Socialinė pedagogė Lina Misevičienė

          Rugsėjo 26 d. visoje Europoje buvo minima Europos kalbų diena, kuria siekiama atkreipti dėmesį į žemyno kalbų įvairovę. Šiais metais mūsų mokyklos Europos kalbų dienos minėjimo tikslai buvo: skatinti toleranciją ir sąmoningumą kitų kalbų bei kultūrų atžvilgiu; gerbti kalbų įvairovę, skatinti daugiakalbystę ir prireikus apsaugoti kalbas, kurioms gresia išnykimas.
          Niekam nekilo nė mažiausios abejonės, kuo ypatinga ši diena. Mokiniai stendą puošė Europos šalių vėliavų piešinukais, o po jais tiesėsi rankutės pasisveikinimui skirtingomis kalbomis. Vyresnių klasių mokiniai klasėse atsakinėjo į konkrečius klausimus apie Europos kalbas, reikėjo pasakyti pavadinimus šalių, kurių vėliavos buvo rodomos skaidrėse.
          Šią dieną mokykloje iš tiesų buvo gera ir smagu.

Europos kalbų diena


Paminėjome Pasaulinę gyvūnijos dieną

          Nuo 1931 metų visame pasaulyje spalio 4 d. minima Pasaulinė gyvūnijos diena, dar kitaip vadinama Šv. Pranciškus, gyvūnų globėjo diena.  Šv. Pranciškus visą savo gyvenimą pašventė gyvūnėlių globai. Jis pats juos globojo ir kitus užkrėsdavo savo  pavyzdžiu. Jam visi gyvūnai buvo tarsi broliai. Šią dieną visuomenė skatinama skirti ypatingą dėmesį savo augintiniams, padėti beglobiams ir kitaip prisidėti prie gyvūnų gerovės.
          Šv. Pranciškaus, gyvūnų globėjo, dienos šventė minima ne tik visoje Lietuvoje, bet ir mūsų mokykloje. Mokiniai vyko į Panevėžio gamtos mokyklą, kurioje buvome maloniai sutikti ir užimti. Sužinojome apie ten esančių paukščių, roplių, žinduolių gyvenimo būdą, jų poreikius. Susipažinome su ekspozicijomis. Popietė prabėgo įdomiai ir turiningai.

                                                                    biologijos mokytoja Lina Mackevičienė

Mokytojų diena

          Spalio 4 d. mokykloje buvo minima Tarptautinė mokytojų diena. Tądien mokiniai skyrė gražiausius žodžius ir dainas mokytojams.

Mažieji sulaukė svečių

          2019 m. spalio 8 d. mokykloje lankėsi baltų religijos ir mitologijos tyrinėtojas, etnologas Laimutis Vasilevičius, kuris jungtinės priešmokyklinio ugdymo grupės ir 1-4 klasių mokiniams sekė Panevėžio krašte paties surinktas ir užrašytas pasakas. Vaikai susidomėję klausėsi svečio sekamų pasakų.

                                                   Etninės kultūros būrelio vadovas Saulius Kurnickas

Tapyba ant vandens

          Spalio 9d. 5-8 klasių mokiniams vyko tapybos ant vandens užsiėmimas.
Tapyba ant vandens (ebru) nėra paprasta meno sritis - tai nuo Senovės Kinijos laikų egzistuojanti, žynių puoselėta vandens, spalvos ir judesio terapija bei be galo estetiškas reginys viename! Ir kas smagiausia - tam nereikia jokių meninių sugebėjimų.
          Tapybos ant vandens  technikai naudojamos tik natūralios, žmogui ir aplinkai nekenksmingos priemonės. Dažai gaminami iš dirvožemio, augalų, metalų oksidų. Šis menas - puiki terapinė priemonė žmonėms, turintiems įvairių fizinių ir emocinių sutrikimų, taip pat vaikams, nes padeda išlieti emocijas, vizualizuoti išgyvenimus, sutelkti dėmesį ir atsipalaiduoti. 

                                                                                            VSPS Jūratė Čerškienė

Edukacinė išvyka

          Spalio 9 d. 10 klasės mokiniai ir jų nacionalinio saugumo ir krašto gynybos pagrindų mokytojas lankėsi Panevėžio Karaliaus Mindaugo husarų batalione. Ten moksleiviai turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su šalies gynybos pagrindais, kario profesija, galimybėmis atlikti pilietinę pareigą ginti valstybę. Mokiniai taip pat galėjo klausytis pranešimų ir buvo kviečiami diskutuoti pilietiškumo temomis.

Nusišypsojo sėkmė

          Spalio 23 d. 2019-2020 mokslo metų Panevėžio rajono pagrindinių mokyklų ir progimnazijos mokinių, gimusių 2009 m. ir jaunesnių, mišrių komandų žaidynių kvadrato varžybose mūsų mokyklos 2-4 klasių mokiniai iškovojo 1 vietą!

Toliau mažuosius lanko svečiai


          Spalio 22 d. jungtinės priešmokyklinio ugdymo grupės ir 1-4 klasės mokinius aplankė Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai, kurie vaikams priminė kaip kyla gaisras, kaip elgtis kilus gaisrui ir kaip bei kokiu numeriu išsikviesti pagalbą. Vaikai atidžiai stebėjo rodomus filmukus, klausėsi pareigūnų pasakojimų.
          Lapkričio 13 d. Berčiūnų pagrindinėje mokykloje vyko Panevėžio rajono pagrindinių mokyklų ir progimnazijos 5-6 klasių berniukų finalinės kvadrato varžybos. Mūsų mokyklos berniukų komanda iškovojo II-ąją vietą!

Konferencija „Sveika ateitis“


          Spalio 24 d. Panevėžio r. Velžio gimnazijoje vyko Panevėžio rajono mokinių mini konferencija „Sveika ateitis“. Renginio metu buvo siekiama paminėti Pasaulinę psichinės sveikatos dieną ir stiprinti Panevėžio rajono mokinių bei švietimo pagalbos specialistų bendradarbiavimą, ugdyti savęs pažinimo ir asmenybės augimo gebėjimus, kurti bendrumą bei pasitikėjimą, ugdyti mokinių emocinę socialinę kompetenciją.
          Mokinių laukė kiekvienos komandos parengta užduotis, pristatymas. Vyko R. Grigaitienės neuroedukacinis užsiėmimas - piešimas grupėje “Spalvos ir mano emocijos”, saviraiškos studijos “Saulės mandala” dėstytojos užsiėmimas “Aromaterapija”, Panevėžio r. pedagoginė psichologinės tarnybos ir Velžio gimnazijos kūrybinė užduotis “Akvariumas”.

                                                                        Socialinė pedagogė Lina Misevičienė
          Lapkričio 18 d. mokykloje buvo paminėta Tarptautinė tolerancijos diena. Šiais metais tolerancijos dienos simboliu buvo švyturys. Todėl mokiniai kirpo, spalvino įvairiausio dydžio ir formų laivus, rašė mintis apie toleranciją, draugystę, pakantumą, tikėdami, kad jų žodžiai kaip švyturys skleis šviesą ir gėrį.

                                                                        Socialinė pedagogė Lina Misevičienė

Tolerancijos diena

          Lapkričio 20 d. Paliūniškio pagrindinėje mokykloje vyko Panevėžio rajono pagrindinių mokyklų ir progimnazijos 5-6 klasių mergaičių finalinės kvadrato varžybos. Mūsų mokyklos mergaitės iškovojo 1-ąją vietą. Sveikiname!

Vėl šypsosi sėkmė

          Lapkričio 20 d. Paliūniškio pagrindinėje mokykloje vyko Panevėžio rajono pagrindinių mokyklų ir progimnazijos 5-6 klasių mergaičių finalinės kvadrato varžybos. Mūsų mokyklos mergaitės iškovojo 1-ąją vietą. Sveikiname!

Vėl šypsosi sėkmė

          Lapkričio 21 d. Panevėžio r. Raguvos gimnazijoje vyko tarprajonis prevencinis renginys „Žvilgsnis“. Renginio metu buvo siekiama paminėti Tarptautinę nerūkymo dieną ir stiprinti Panevėžio rajono mokinių bei švietimo pagalbos specialistų bendradarbiavimą, kurti bendrumą bei pasitikėjimą, ugdyti mokinių emocinę socialinę kompetenciją.
          Kiekviena komanda buvo parengusi plakatą ar pristatymą, kuriuos turėjo pritatyti kitoms komandoms. Toliau vyko protmūšis, atviri klausimi ir kitos užduotys. Raguvos gimnazijos mokiniai buvo parengę keletą prisistatymų apie jų laisvalaikį ir pasiekimus, siekiant sudominti jais kitus. Po renginio mokiniai turėjo galimybę gimnaziją apžiūrėti iš arčiau. Į mokyklą vaikai sugrįžo laimingi ir pilni įspūdžių.

                                                                        Socialinė pedagogė Lina Misevičienė

Tarptautinė nerūkymo diena kitaip

© 2018 m.   Berčiūnų pagrindinė mokykla  Visos teisės saugomos
Back
Next