Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Klausimai ir atsakymai

2019-06-20
laba diena,norėčiau paklausti kada Piniavoje tarp Lėvens g.35 ir 33 namo esantis kelio ruožas bus išasfaltuotas,nes keturi namai skęsta dulkėse arba
galima būtų tą atkarpą visiškai uždaryti,praktiškai šis kelias nereikalingas.

Savivaldybei kasmet skiriamos Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšos, kurios paskirstomos seniūnijoms vadovaujantis Panevėžio rajono savivaldybės tarybos 2015 m. gruodžio 21 d. sprendimu Nr. T-258 patvirtintu Kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo lėšų, skirtų Panevėžio rajono savivaldybės vietinės reikšmės keliams ir gatvėms tiesti, rekonstruoti, taisyti (remontuoti), prižiūrėti ir saugaus eismo sąlygoms užtikrinti, naudojimo ir skirstymo tvarkos aprašu. Seniūnijos kelių ir gatvių priežiūrai (asfalto dangos išdaužų lopymo, žvyrkelių greideriavimo, sniego valymo nuo kelių žiemą, kelių paprastojo remonto ir panašiai) lėšas skirsto pagal poreikį. Einamųjų metų pabaigoje seniūnams pateikus informaciją apie gautus fizinių ar juridinių asmenų prašymus asfaltuoti kelius ar gatves, jų kapitalinio remonto, rekonstrukcijos ar naujos statybos prioritetus ir pritarimą prašymų eiliškumui nustato atitinkamos seniūnijos vietos bendruomenių tarybos. Prašymų tenkinimo eiliškumas raštu fiksuojamas susirinkimų protokoluose ar kituose dokumentuose, kurie yra teikiami savivaldybės administracijos Statybos ir infrastruktūros skyriui.

Informuojame, kad nurodytas Piniavos kaimo kelio ruožas jungiantis Lėvens ir Sodžiaus gatves artimiausiu metu nėra numatytas asfaltuoti ar uždaryti. Jei bus gautas prašymas dėl kelio atkarpos asfaltavimo, jis bus nagrinėjamas kartu su kitų Panevėžio seniūnijos bendruomenių prašymais.

Atgal