Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Žiemos pradžia šokio žingsniu

 

Pirmąjį žiemos vakarą Paįstrio kultūros centro merginų liaudiškų šokių grupė kartu su Truskavos šokėjomis dalyvavo Biržų kultūros centro jaunimo liaudiškų šokių kolektyvo „Raitytinis“ 30-ies metų veiklos sukakties minėjime.  Paįstrio ir Truskavos šokėjoms tai ne pirmas bendras pasirodymas vienoje scenoje, tad artėjančių metų pradžioje įvyksiantis kolektyvų susijungimas nėra netikėtumas.

„Intensyviai ruošiamės kitąmet vyksiančiai Pasaulio lietuvių dainų šventei, todėl nuo kitų metų pradžios merginos repetuos kartu, kaip vienas kolektyvas. Koncertas Biržuose, tai ne tik draugystės puoselėjimas su kitų regionų kolektyvais, bet ir galimybė puoselėti merginų tarpusavio santykį“, - sako kolektyvų vadovė Nijolė Vidžiūtė.

Nepaisant naujų laukiančių iššūkių, Paįstrio kultūros centro ir Truskavos šokėjos Biržuose vykusioje šventėje galėjo stebėti kitus šokėjus, mokytis, ieškoti įkvėpimo. Šventiniame jubiliejaus koncerte dalyvavo didelis lietuvių liaudies šokio mylėtojų būrys iš Pasvalio, Vabalninko, Pakruojo, Kėdainių, Panevėžio rajono ir paties Biržų miestelio.

Koncertinė programa džiugino pasirodymų ir kolektyvų gausa, skirtingais šokių atlikimais ir tautinių kostiumų grožiu. Kolektyvas „Raitytinis“ sulaukė viso pluošto sveikinimų bei padėkų, už tris dešimtmečius puoselėjamą tautinį šokį. Gimtadienišką kolektyvų vakaronę vainikavo susitarimas Biržuose susitikti ir 2018 metais vyksiančioje Pasaulio lietuvių dainų šventės šokių dienoje „Saulės rato ritmai“.


 Paįstrio kultūros centro Daukniūnų padalinio vadovė Arneta Matuzevičiūtė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2017-12-07 13:48:30
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal