Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

„Žibintų slėnio“ šviesos Daukniūnuose

Lapkričio pabaiga Daukniūnuose nušvito jaukia žibintų šviesa, kuri šeštadienio pavakarę praskraidino bendruomenės susibūrimą. Paįstrio kultūros centro Daukniūnų padalinys kartu su gyventojų bendruomene „Daukniūnai“ organizavo įspūdžių ir veiklų kupiną dieną. Šio renginio įgyvendinimą parėmė Panevėžio rajono savivaldybė.

Šeštadienio popietę vaikai ir suaugusieji buvo kviečiami prisijungti prie kūrybinių dirbtuvių, kurių metu Viktorija Atstupėnienė ir Romualda Galeckienė mokė kaip namų sąlygomis pasigaminti jaukius žibintus. Tam reikėjo įvairių dydžių stiklainių, dekoro priemonių ir kantrybės. Į kūrybinį procesą įsitraukė ir vaikai, ir paaugliai, ir suaugusieji. Tądien pagaminti žibintai papuošė salę, kurioje svečiai iš kaimyninio kaimo pristatė savo koncertinę programą.

Pirmą kartą Daukniūnus aplankė vaikų ir jaunimo muzikos kapela „Smilgenė“, kuriai vadovauja Audrius Dervinis. Vos spėję grįžti ir apdovanojimą parsivežti iš Kaune vykusių varžytuvių „Grok, Jurgeli“, jaunieji muzikantai vėl stovėjo priešais publiką ir smagiai šypsodamiesi dovanojo gražiausius muzikos kūrinius. Daukniūniečius taip pat aplankė Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio rajono policijos komisariato pareigūnai, kurie priminė, kad tamsiuoju metų sezonu reikia dar atidžiau saugoti savo gyvybę ir su savimi visuomet turėti atšvaitą. Ar einant keliu iš mokyklos, ar skubant į autobusą po darbo, ar minant dviratį – visur svarbiausias akcentas ir pagrindinis papuošalas turi būti atšvaitas. Būtent juos šventės dalyviams bei žiūrovams svečiai iš policijos ir įteikė.

Šviesos žibintų ir atspindžių nutvieksta pavakarė Daukniūnuose netruko baigtis. Suskambo dar kelios polkos bei valsai, įteiktos padėkos prisidėjusiems prie renginio įgyvendinimo, palinkėta žiemos metu nepamiršti šviesos ir šeimyniškai pasitikti artėjantį Advento periodą.


 Paįstrio kultūros centro Daukniūnų padalinio vadovė Arneta Matuzevičiūtė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2017-12-07 14:14:10
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal