Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Žibartonių bibliotekoje vyksta NVŠ veiklos

Jau pusę metų Žibartonių biblioteka pripildyta vaikų klegesio, šnekų bei juoko. Čia nuo vasario mėnesio vykdoma neformaliojo vaikų švietimo programa „Pažįstu save ir savo tautą“. Programos tikslas – skatinti vaikų smalsumą, domėtis savo krašto tradicijomis, papročiais.

Užsiėmimų metu dalyvavo edukacinėse, kūrybinėse veiklose – vaikams jos buvo labai įsimintinos. Panevėžio kraštotyros muziejaus Etninės kultūros skyriaus vedėja Lina Vilienė mokė tradicinio kiaušinių marginimo vašku bei paveikslų iš siūlų gamybos. Aksesuarų kūrybos ypatumų vaikus mokė žibartonietė Zita Bilevičienė. Kovo mėnesį vaikai dalyvavo kasmetinėje Kaziuko mugėje Žibartonių kultūros namuose. Renginiui dalyviai ruošėsi atsakingai ir išradingai – ruošė, kepė, puošė įvarius gaminius.

Daug džiaugsmo vaikams suteikė išvykos. Pirmoji į Panevėžio lėlių vežimo teatrą. Antroji – į Juozo Tumo-Vaižganto muziejų, kuriame vaikai ne tik klausė muziejininko Audriaus Daukšos pasakojimų apie knygnešystę, apžiūrėjo eksponatus, bet ir smagiai leido laiką žaisdami lauko žaidimus.


 Parengė Vaida Antanaitytė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2019-07-31 13:05:07
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal