Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

„Žalioji mūsų vasara“ sukvietė aktyviausius jaunuosius miško bičiulius

 

Jaunųjų miško bičiulių sambūris vienija mokinius, besidominčius gamta, miškininkyste, miškininko profesija, padedančius miškininkams ir privačių miškų savininkams prižiūrėti miškus, saugoti jų augaliją ir gyvūniją, pažinti miško vystymosi principus. Šį kartą aktyviausi jaunieji miško bičiuliai savo idėjas plėtojo regioniniuose parkuose.

Ankstų liepos 11-osios rytą Panevėžio rajono JMB būrelio „Eiguliukai“  nariai keliavo į Kauno marių regioninį parką, kur liepos 11–17 d. vyko Jaunųjų miško bičiulių sambūrio stovykla.

Nemokamai pailsėti šioje stovykloje turėjo galimybę todėl, kad Panevėžio rajono Miežiškių pagrindinės mokyklos JMB „Eiguliukai“ aplinkos ministerijos konkurse „Miško draugas“ laimėjo trečią vietą, todėl net dešimt narių gavo nemokamą kelionę į vasaros stovyklą.

Atvykę suprato, kad nuobodu tikrai nebus. Pirmoji diena pralėkė tikrai greitai, įsikūrė, susipažino su vadovais. Kiekvienam stovyklos dalyviui buvo įteiktos Jaunųjų miško bičiulių kepurėlės. Taip gražiai pasipuošę visi žalieji stovyklos dalyviai buvo pakviesti bendrai nuotraukai.

Kitas dienas veiklos irgi tikrai netrūko. Išklausė paskaitas apie saugomas teritorijas, miško paukščius. Paskaitas vedė puikūs specialistai. Keliavo į mišką parnešti stebuklingą augalą sergančiai miegapelei. Svečiavosi pas barsukus. Pasivaikščiojo Žiegždrių geologiniu taku. Buvo rengiamas proto mūšis „Kauno marių regioninis parkas“. JMB nariai plaukė laivu į kadagių slėnį. Didžiulį įspūdį visiems paliko naktinis žygis. Kauno marių pakrantėje stovyklos nariai rinko šiukšles, kad ji būtų daug švaresnė.

Paskutinę stovyklos dieną dėkojo dalyviams už ištvermę žygių metu, gera nuotaiką, optimizmą. Dėkojo Kauno marių regioninio parko darbuotojams už paskaitas, žygius ir puikias gyvenimo sąlygas. Visiems stovyklos „Mūsų žalioji vasara“ vadovams, organizatoriams ir stovyklautojams už šypsenas, supratimą, palaikymą ir nuostabią nuotaiką. Susitiksime kitais metais!


 Miežiškių pagrindinės mokyklos JMB „Eiguliukai“ vadovė Vaida Sarapienė

 

 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-08-06 13:02:58
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal