Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Vėlinių skaitymai Upytėje

Žmonės nuo senų laikų tikėjo mirusiųjų ir gyvųjų bendravimu, šventųjų pagalba Žemėje likusiesiems, todėl lapkričio 1-ąją minima Visų šventųjų diena, o lapkričio 2-ąją – Vėlinės.  

Drėgną ir vėjuotą Vėlinių dieną susirinkusieji šiltoje ir jaukioje Upytės Šv. Karolio Boromiejaus bažnyčioje meldėsi už į amžinybę iškeliavusius artimuosius. Po Mišių Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos mokiniai ir lietuvių kalbos mokytoja Vida Ramoškienė skaitė iš Aukštaitijos kilusio žymaus lietuvių poeto Jono Strielkūno poeziją, šviesaus atminimo upytietės Laimutės Virbukienės, buvusių ir esamų mokinių eilėmis išlietus žodžius. Užsisvajoję veidai išdavė, kad ne vieną aplankė nostalgiška nuotaika, mintys nukeliavo į susitikimą su brangiais žmonėmis.

Grįžusiems iš poezijos pasaulio priminta, kad gyventojų bendruomenė „Upytės žemė“ dalyvauja Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse“, ir prašė būti atsargiems, keliaujant tamsiuoju paros metu būtinai segėti atšvaitą arba vilkėti šviesą atspindinčią liemenę. Skaitovai dovanojo šviesą atspindinčias priemones ir linkėjo būti saugiems kelyje.


 Direktorė Jurgita Zalatorienė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2016-11-09 08:47:19
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal