Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt Renginių kalendorius

 Naujienų prenumerata

Veiklų įvairovė – gyvenimo kokybei gerinti

 

Tęsiasi Panevėžio rajono suaugusiųjų švietimo programos „Gyvenimo kokybės gerinimas ir saviugdos pagrindai“ veiklos. Ramygaloje jau vyko susitikimas ir užsiėmimas su dizainere, fraktalų meistre Brigita Paulauskiene. Menininkė pristatė savo knygą „Nupiešk gyvenimą, kokio nori“, supažindino dalyvius su fraktalinio piešimo metodo galimybėmis sumažinti stresą, ugdyti sąmoningumą, suprasti emocinės būsenos poveikį fizinei sveikatai, atskleisti kūrybinį potencialą.

„Kad būtume laimingi, pradžiai reikia tiek nedaug – tik popieriaus lapo, rašiklio ir spalvotų pieštukų dėžutės“, – teigė menininkė.

Spalio mėnesį užsiėmimai suaugusiems, vadovaujami Brigitos Paulauskienės, vyks Paliūniškio bibliotekoje. Kiti užsiėmimai rajono suaugusiesiems spalio mėnesį vyks Dembavoje ir Molainiuose. Užsiėmimą „Kuriame grožį: namų dekoravimas“ dembaviškiams ves floristė Jurgita Jurėnienė.

Molainių bibliotekoje vyks užsiėmimas „Meditacijos būdai: garso terapijos metodas“, vedamas jogos instruktoriaus Vyrenijaus Andrijausko.

Projekto „Gyvenimo kokybės gerinimas ir saviugdos pagrindai“, skirto suaugusiųjų švietimui, užsiėmimai dar numatyti lapkričio ir gruodžio mėnesiais.

Programos veiklos ir susitikimai bei užsiėmimai su lektoriais vykdomi 2018 m. rugsėjo–gruodžio mėnesiais įvairiose Panevėžio rajono bibliotekose. Projekto tikslas – skatinti rajono suaugusiųjų dalyvavimą mokymosi visą gyvenimą veiklose, siūlant jiems aktualias ir patrauklias veiklas, ugdančias pozityvų mąstymą, skatinančias bendruomeniškumą, tobulinančias fizines ir dvasines patirtis.

 

 


Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktoriaus pavaduotoja Edita Grucienė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-10-16 10:41:37
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal

 
 
 
   

 

KRAŠTO APSAUGOS SAVANORIŲ PAJĖGOS VYČIO APYGARDOS
  5-OJI RINKTINĖ