Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

„Vasara sporto ritmu“ Vadokliuose

 

 

2019 m. liepos 6 d. Vadoklių ir Mikėnų kaimų bendruomenė organizavo sporto šventę Vadokliuose „Vasara sporto ritmu“. Šventė organizuota pagal Panevėžio rajono savivaldybės 2019 metų visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektą.

Šventės pradžią paskelbė bendruomenės pirmininkas Justas Vasiliauskas, sveikinimo žodį tarė Vadoklių seniūnas Vytautas Kaupas. Smagu buvo matyti daug jaunimo, norinčio sportuoti ir paminėti Valstybės dieną drauge. Dalyviai atvyko iš Lėno, Jotainių, Ramygalos, Panevėžio ir kt. vietovių. Komandinėse rungtyse dalyvavo 5 vyrų ir 2 moterų komandos, o individualiose rungtyse – apie 100 sporto entuziastų. Visos sportinės rungtys iš dalyvių pareikalavo daug fizinių pastangų, ypač virvės traukimo rungtis. Šventę savo dalyvavimu papuošė pasaulio svarsčių kilnojimo vicečempionas Ovidijus Tarutis.

Renginio metu KASP Vyčio apygardos 5-osios rinktinės kariai savanoriai visus dalyvius vaišino gardžia kareiviška koše ir arbata.

Nugalėtojams įteiktos taurės ir medaliai, patirta daug smagių akimirkų, puikiai praleistas laikas drauge. Laukiame susitikimo kitais metais.

 


 

Vadoklių ir Mikėnų kaimų bendruomenės komitetas

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2019-07-31 11:44:33
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal