Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Valentino diena

 

Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos mokiniai vasario 14 dieną šventė Šv. Valentino, įsimylėjėlių arba meilės, dieną. Anot kai kurių kultūros istorikų, senovės lietuvių kultūroje buvo panaši meilės deivės Mildos diena, tačiau pamanę, kad švenčių niekada nebus per daug, grupelė entuziastų, vadovaujamų direktoriaus pavaduotojos ugdymui Odetos Baltramiejūnienės, pakvietė smagiai praleisti šią dieną.

Daugelis atsiliepė į kvietimą ir rinkosi pasipuošę raudonais drabužiais arba raudonos spalvos detalėmis. Atėjusius pasitiko 5 klasės mokiniai, kurie ruošėsi šiai šventei: kepė sausainius, pakavo į rankų darbo dėžutes ir dovanojo visiems mokytojams. Įsimylėjusiųjų simbolio Amūro po visą mokyklą išmėtytas strėlytes pavertė mielomis apyrankėmis ir visiems užrišo ant riešų. Mokytojai akies krašteliu ieškojo savo vardo ir šiltų žodžių vaikų rašytuose širdelių formos laiškučiuose prie mokytojų kambario durų. Labiausiai visus nustebino fotosesijos siena – raudona dekoracija su dailiai užrašytais žodžiais „Valentino diena“ ir šalia paruoštais aksesuarais fotografavimuisi – lūpomis, ūsais, akiniais. Ilgosios pertraukos metu suskambusi muzika kvietė mokinius prie šio didžiausio šventės akcento – šokių būrelio mergaitės dovanojo nuotaikingą pasirodymą. Pažaidę linksmus žaidimus, saldžiais prizais džiaugėsi stilingiausi mokiniai, kvietimais į boulingo klubą – aktyviausia ir fotogeniškiausia klasės.

Viskas, kas yra daroma iš širdies, siekiant maloniai nustebinti ir pradžiuginti, suteikia nuostabių akimirkų, kurios daro mūsų gyvenimą nepakartojamą.


 Direktorė Jurgita Zalatorienė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-02-22 09:48:04
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal