Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Užrašyta giminės istorija – laiškai ateities kartoms

Lapkričio 25 d. vyko nuotolinis, Kauno tautinės kultūros centro organizuojamo respublikinio projekto „Giminės medis-2020“, darbų pristatymas ir laureatų paskelbimas.

Konkurse, skirtame Pauliaus Galaunės 130-osioms gimimo metinėms ir Tautodailės metams paminėti, dalyvavo arti šimto dalyvių iš Kauno, Pasvalio, Ukmergės, Šiaulių ir Panevėžio rajono mokyklų. Mokiniai domėjosi šeimose saugomomis relikvijomis, senomis fotografijomis, istorijomis, piešė giminių herbus, patys bandė sudaryti ir konkursui pristatė giminės genealoginius medžius.

Panevėžio r. Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos aštuntos klasės mokinys Justas Baltramiejūnas konkursui pateikė platformoje https://www.myheritage.lt/ sukurtą savo giminės medžio diagramą. Justas pasakojo, kad jo šeimos atsektos ir užfiksuotos protėvių gimimo datos siekia net 1820 metus, o gyvenamosios vietos apraizgiusios beveik visą Lietuvos teritoriją.

Justas Baltramiejūnas tapo respublikinio projekto „Giminės medis-2020“ konkurso II vietos laimėtoju. Mokiniui įteikta padėka už domėjimąsi giminės kilmės istorija, šeimos tradicijų puoselėjimu ir įprasminimu kūrybiniame darbe „Giminės medis“.


 Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Odeta Baltramiejūnienė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2020-12-23 07:25:27
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal