Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Tradicija įsibėgėja: dainų ir šokių festivalis suburia ikimokyklinukus

 

Gegužės 10 d. Velžio lošelyje-darželyje „Šypsenėlė“ vyko II Panevėžio rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų dainų ir šokių festivalis „Velžio šypsenėlė 2019“.

Į festivalį mažieji atlikėjai rinkosi iš Dembavos, Naujamiesčio, Krekenavos, Ramygalos, Raguvos, Velžio, Liūdynės lopšelių-darželių, Bernatonių ir Piniavos mokyklų-darželių. Apgailestaujame, kad dėl laiko stokos nebuvo pakviesti mažieji atlikėjai iš mokyklose įsteigtų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyrių. Kitąmet pasistengsime organizuoti festivalį taip, kad galėtų atvykti atlikėjai iš visų rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų ir skyrių.

Festivalis – nuotaikingas, linksmas ir džiaugsmingas renginys su staigmenomis ir prizais. Pirmoje dalyje skambėjo solistų, duetų, ansamblių atliekamos dainos. Dainų dalį užbaigė visų dainorėlių bendrai atliekama Ingos Šeduikienės daina „Ritė Bitė“.

Nuotaikingoje šokių dalyje dalyviai demonstravo sugebėjimą šokti pasitelkiant įvairias priemones: balionus, skėčius, gėlių žiedus. Pertraukėlės metu turėjome galimybę pasiklausyti Panevėžio muzikos mokyklos ugdytinių koncertinės programos. Liaudies muzikos instrumentais atliekami nuotaikingi muzikos kūriniai neleido žiūrovams ramiai sėdėti. Festivalio metu vaikus džiugino animatorės Rūtos dovanoti balionai, o jau pradedančius skirstytis žiūrovus džiaugsmingai nuteikė skraidantys muilo burbulai.

Ačiū mus aplankiusiems svečiams: Panevėžio rajono savivaldybės mero pavaduotojui Antanui Pociui, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiajai specialistei Algei Verbėjienei, Velžio seniūnijos seniūnui Andriui Viržaičiui, Liūdynės kultūros centro direktorei Karolinai Raziūnienei.

Festivalis nebūtų toks džiaugsmingas ir turiningas, jei ne rėmėjai. Nuoširdžiai dėkojame Panevėžio rajono savivaldybei, Velžio seniūnijai, UAB „ADAX“, Liūdynės kultūros centrui, kaimo bendruomenei „Maženiai“, Aušrai ir Rolandui Vilimams, Rasai ir Kęstučiui Tamošiūnams, Justinai ir Modestui Bagdanavičiams. Didžiausią ačiū reikia tarti festivalio organizacinei grupei ir visai lopšelio-darželio bendruomenei.

Ar reikalingas toks festivalis? Manau, daugelis atsakys – taip. Kur, jei ne darželyje, jei ne mokykloje, kursime grožį ir mokysime vaikus gerumo? O per muziką visa tai ir darome! Tad dainuokime, šokime ir šypsokimės! Juk viskas prasideda nuo šypsenos.

 


Meninio ugdymo mokytoja metodininkė Danutė Pleskienė
Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2019-05-16 11:28:02
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal