Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt Renginių kalendorius

 Naujienų prenumerata

Techninės pagalbos priemonių įsigijimo tvarka

 

Asmenys, norintys įsigyti techninės pagalbos priemones (vežimėlius, vaikštynes, ramentus, lazdeles, naktipuodžio kėdutes, funkcines lovas, čiužinius praguloms išvengti ar kt.) turi kreiptis pats, o jeigu jis pats negali tai tada jo tėvai (įtėviai), sutuoktinis, pilnamečiai vaikai, jo globėjai (rūpintojai) ar jo įgalioti kiti asmenys (toliau – asmuo), kreipiasi į rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrių, pateikdamas šiuos dokumentus:

  1. prašymą dėl techninės pagalbos priemonės skyrimo arba dėl kompensacijos skyrimo;

  2. išrašą iš medicininių dokumentų (forma Nr. 027/a) (išrašo galiojimo laikas – 12 mėnesių),

  3. asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą arba įstatymų nustatyta tvarka patvirtintą jo kopiją;

  4. leidimą nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje (taikoma tik užsieniečiams);

  5. dokumentą, patvirtinantį asmens gyvenamąją vietą (asmenys, kurie neturi Lietuvos Respublikos pase ar leidime nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje įrašo apie gyvenamąją vietą), arba pažymą, patvirtinančią, kad asmuo yra įtrauktas į gyvenamosios vietos neturinčių asmenų apskaitą;

  6. įsigyjant aktyvaus tipo vežimėlį – reabilitacijos įstaigos, kurioje asmuo mokomas naudotis vežimėliu, užpildytą asmens anketą apie asmens antropometrinius duomenis (ūgį, svorį ir kt.);

  7. neįgaliojo pažymėjimo, Invalidumo pažymėjimo ir/ar specialiojo nuolatinės slaugos poreikio nustatymo pažymos kopijas.

Su asmenimis, įsigijusiais techninės pagalbos priemones yra sudaroma turto panaudos sutartis ir pasirašomas turto perdavimo-priėmimo aktas.

Techninės pagalbos priemonės asmeniui pristatomos į namus arba, o kai kurios techninės pagalbos priemonės (ramentai, lazdelės) jam pageidaujant, duodamos iš karto.

Pagrindas: Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2006 m. gruodžio 19 d. įsakymas Nr. A1-338 „Dėl Neįgaliųjų aprūpinimo techninės pagalbos priemonėmis ir šių priemonių įsigijimo išlaidų kompensavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“.

Informaciją teikia ir dokumentus priima Socialinės paramos skyrius, 128 kab., tel. (8 45) 58 29 87.

PASTABA. Atmintinė gali būti papildyta pasikeitus tvarkai.
 
 

Paskutinis atnaujinimas: 2018-02-14 13:48:51

 
 
 
   

 

KRAŠTO APSAUGOS SAVANORIŲ PAJĖGOS VYČIO APYGARDOS
  5-OJI RINKTINĖ