Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Tarptautinės turizmo technikos varžybos „Akademija 2018“

2018 m. vasario 17 d. Kėdainių r. Akademijos gimnazijoje vykusiomis tarptautinėmis turizmo technikos varžybomis uždarose patalpose „Akademija 2018“ prasidėjo 2018 m. Lietuvos keliautojų sporto daugiakovės čempionatas ir Lietuvos mokinių turizmo technikos varžybų čempionatas.

 

Jaunučių ir jaunių komandos varžėsi kalnų turizmo ir pėsčiųjų turizmo grupėse, o vaikų komandos – pėsčiųjų turizmo grupėje. Varžybose dalyvavo 8 jaunių, 9 jaunučių, 8 vaikų (gimusių 2007 metais ir jaunesnių) ir 8 vaikų komandos iš Vilniaus, Kaišiadorių, Biržų, Šiaulių, Kėdainių, Panevėžio, Panevėžio r. ir Latvijos.

 

Panevėžio rajonui atstovavo keturios Raguvos gimnazijos komandos: dvi kalnų turizmo jaunių komandos ir dvi pėsčiųjų turizmo vaikų komandos (skirtingose amžiaus grupėse). Jaunių komandos, nusileidusios konkurentams iš Panevėžio moksleivių namų, iškovojo antrą ir trečią vietas. Vaikų, gimusių 2007 metais ir jaunesnių, grupėje gimnazijos komanda atsirevanšavo svečiams iš Latvijos už pernykštį pralaimėjimą ir iškovojo pirmą vietą, o vaikų grupėje gimnazijos komanda liko penktoje vietoje.

 

Šiais metais pirmą kartą čempionatas vyks ne tik komandinėje, bet ir asmeninėje įskaitoje. Pirmosios čempionato varžybos asmeninėje įskaitoje prasidėjo pasibaigus komandinėms varžyboms. Čia vėl puikiai sekėsi Raguvos gimnazistams. Jaunių grupėje visas prizines vietas iškovojo raguvės: I vietą – Gabija Kizytė, II vietą – Jurgita Šeštokaitė, III vietą – Gerda Vanagaitė.

 

Jaunučių grupėje I vietą iškovojo Nedas Saldys, o Paulius Palubinskas iškovojo III vietą. Vaikų grupėje I vietą iškovojo Eglė Dranickaitė, o Dangė Kupčinskaitė iškovojo III vietą.

 


 Raguvos gimnazijos kūno kultūros vyresn. mokytojas Sigitas Žudys

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-02-20 08:43:28
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal