Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Tarptautinės mokinių turizmo technikos varžybos „Žygūnas 2019“

2019 m. gegužės 3–5 d. Bražuolės poilsiavietėje Lazdėnuose (Elektrėnų savivaldybė) vyko tarptautinės mokinių turizmo technikos varžybos „Žygūnas 2019“. Keturiose amžiaus grupėse – jaunių, jaunučių, vaikų ir pradinukų – dalyvavo daugiau nei 30 komandų iš Ukrainos, Baltarusijos, Latvijos, Rusijos ir Lietuvos. Raguvos gimnazijai atstovavo dvi komandos: jaunių ir vaikų.

Pirmą dieną vyko asmeninės turizmo technikos varžybos, kuriose jaunių grupėje Jurgita Šeštokaitė tapo čempionė, o Nedas Saldys iškovojo trečią vietą. Puikiai pasirodė ir Raguvos vaikai: Dangė Kupčinskaitė nugalėjo savo amžiaus grupėje, Eglė Dranickaitė iškovojo antrą, o Gabrielė Padelevičiūtė trečią vietą.

Šeštadienį vykusiose turistinio ralio varžybose Raguvos gimnazijos jaunių ir vaikų komandos iškovojo pirmas vietas savo grupėse. Sekmadienį vykusiose komandinėse turizmo technikos varžybose jaunių komanda iškovojo pirmą vietą, o vaikų komanda, kaip ir praėjusiais metais, užėmė antrą vietą.

Susumavus dviejų dienų rezultatus Raguvos gimnazijos vaikai iškovojo pirmą vietą, antrą vietą – Riga Pupils komanda, o trečią vietą MISA komanda (Latvija). Jaunių grupėje gimnazijos komanda tapo nugalėtoja, antroje vietoje palikusi svečius iš Maskvos, o trečioje – Latvijos komandą JUNDA.


Kūno kultūros vyresn. mokytojas Sigitas Žudys

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2019-05-08 17:01:50
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal