Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Tarptautinė vaikų gynimo diena Smilgių etnografinėje sodyboje

 

Panevėžio rajono Smilgių etnografinėje sodyboje gegužės 31 d. aidėjo smagus vaikų krykštavimas – vyko renginys, skirtas Tarptautinei vaikų gynimo dienai. Į šventę pakviesti socialinę atskirtį patiriančių šeimų vaikai iš visų Panevėžio rajono seniūnijų.

Šventė prasidėjo Panevėžio gyvūnų globos draugijos pasirodymu. Vaikai ne tik su dideliu susidomėjimu stebėjo, kaip dresuoti šunys vykdo šeimininkų komandas, bet ir patys galėjo su jais pažaisti.

Po šio pasirodymo mažieji pakviesti į sodybos klojimą žiūrėti Panevėžio lėlių vežimo teatro spektaklį N. Osipovo „Pusantros saujos“.

Po spektaklio Panevėžio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Antanas Pocius pasveikino vaikus su švente, palinkėjo smagiai praleisti laiką, įteikė saldumynų.

O laikas sodybos kieme tikrai buvo smagus. Suskirstyti į komandas vaikai žaidė įvairius interaktyvius žaidimus, gamino lėles iš lino, stebėjo ir patys mušė sviestą senovinėje muštokinėje, kuri iki šių dienų saugoma etnografinėje sodyboje.

Po aktyvios veiklos gryname ore vaikai pakviesti prie vaišių stalo.

Pasistiprinę mažieji šventės dalyviai kartu su juos atlydėjusiais suaugusiaisias šoko bendrą atsisveikinimo ratelį. Visiems ilgam prisiminimui buvo padovanoti ženklai su Smilgių etnografinės sodybos vaizdu.

Šventėje koncertavo Smilgių kultūros centro vaikų ir jaunimo kapela „Smilgenė“ (vadovas Audrius Dervinis) ir jaunučių šokių grupė (vadovė Nijolė Vidžiūtė).

 

 


 Smilgių kultūros centro direktorė Lina Narkevičienė
 
 

 

 


 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2019-06-04 13:20:41
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal