Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Šventėme Kovo 11-ąją

 

Miežiškių kultūros centras ir Trakiškio bei Nevėžio padaliniai Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną kraštiečius kvietė švęsti ir leidžiantis į rimtus apmąstymus, ir smagiai sveikinant artimuosius.

Trakiškiečiai Kovo 11-osios išvakarėse rinkosi į įvairiaspalvį koncertą, kuriame skambėjo vietos folkloro ansamblio „Margutis“, moterų vokalinio ansamblio „Lanksva“ ir liaudiškos muzikos kapelos „Juostvingė“ dainos bei pristatytas kaimynų, Miežiškių kultūros centro mėgėjų teatro, publicistinis spektaklis „Repeticija“ pagal Vydūno kūrybą. Tą patį kūrinį artistai pademonstravo ir Nevėžyje – vienos svarbiausių šalies švenčių proga žiūrovai buvo kviečiami pamąstyti apie aukštus tikslus, sielų turtinimą, svajonių vertimą realybe.

Miežiškiuose šventė paminėta be didelių iškilmių, tačiau nuotaikingai, bendruomeniškai, linksmai. Vidurdienį miestelio centre nuotaiką kėlė visu garsu skambančios Sąjūdžio laikų dainos, kiekvienas ateinantis į Mišias ar savais reikalais pro šalį skubantis žmogus dovanų gavo po trispalvę vėliavėlę, buvo pakviestas nusifotografuoti, taip įamžinat gražią laisvės pavasario dieną.


 

Miežiškių kultūros centro informacija
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-03-12 16:13:01
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal