Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Šventė „Mes atėjome ir einame“ Jonavoje

2018 m. birželio 16 d. Jonavoje vyko Lietuvos kaimo rašytojų sąjungos (LKRS) šventė „Mes atėjome ir einame“. Joje dalyvavo trys literatės iš Panevėžio rajono – Vida Sereikienė, Ona Striškienė, Emilija Valentinavičienė.

Sveikinimo žodį tarė LKRS pirmininkas Kostas Fedaravičius. Išklausytas Algirdo Kavaliausko iš Visagino pasisakymas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Šventę vedė valdybos narės Reda Kiselytė ir Vida Sereikienė. Valdybos nutariu nusipelniusios Lietuvos kaimo rašytojos vardas suteiktas Vidai Sereikienei iš Dembavos, nusipelniusios kaimo kultūros darbuotojos vardas pripažintas Virginijai Stundžienei iš Velžio. Joms apjuostos austinės juostos, įteikti diplomai. Už aktyvią kultūrinę ir literatūrinę veiklą Padėka apdovanota Ona Striškienė iš Paįstrio. Padėka skirta už publikacijas žiniasklaidoje Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui pažymėti. Dovanota Kosto Fedaravičiaus knyga „Martynas Mažvydas“ ir Lietuvos kaimo rašytojų antologija „Mes laisvei gimę“.

80-mečio sukakties proga pasveikintas LKRS pirmininkas Kostas Fedaravičius, sukaktuvininkė Vida Sereikienė ir kiti. Nauja nare, įteikiant bilietus, priimta Emilija Valentinavičienė iš Piniavos, Aldona Liutkevičienė iš Panevėžio. Dainavo velžietė Virginija Stundžienė, Kėdainių menininkų sambūris „Vaivorykštės tiltai“.


 Ona Striškienė, Lietuvos kaimo rašytojų sąjungos, Panevėžio literatų klubo „Polėkis“ narė

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-08-01 14:28:33
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal