Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Sveikiname Lietuvos šimtmečio dainų šventės „Vardan tos...“ dalyvius

Dainų šventė – tai daugiausia dalyvių pritraukiantis šalies kultūrinis ir edukacinis renginys. Šventė išaukština žmogaus kūrybinę saviraišką, tautinės kultūros gyvybingumą, tėvynės meilę ir solidarumą. Suburia skirtingas kartas, padeda ugdyti etines vertybes. Šią šventę 2003 m. UNESCO pripažino žmonijos žodinio ir nematerialiojo kultūros paveldo šedevru, 2008 m. ši tradicija įrašyta į Reprezentatyvųjį žmonijos nematerialiojo kultūros paveldo sąrašą.

Panevėžio r. muzikos mokyklos kolektyvai dainų šventėje dalyvauja nuo 1987 m. 2018 m. kovo–balandžio mėn. vyko kolektyvų atrankos į 2018 m. Lietuvos šimtmečio Dainų šventę „Vardan tos...“ Buvo išrinkti visi atrankose dalyvavę Muzikos mokyklos kolektyvai: jungtinis jaunių choras (vadovės Vaida Nevulienė, Vijoleta Kirpotienė ir Jecinta Garbaliauskienė), liaudies instrumentų orkestras „Žilvitis“ (vadovai Asta ir Audrius Derviniai), pučiamųjų instrumentų orkestras (vadovas Kęstutis Plančiūnas, koncertmeisteris Renatas Bedalis), tradicinių kanklių ansamblis „Kanklytės“ (vadovė Loreta Venslavičienė).

Dėkoju visiems kolektyvams ir jų vadovams už kruopštų darbą ir linkiu nuostabaus pabuvimo kartu Lietuvos šimtmečio Dainų šventėje „Vardan tos...“


 Muzikos mokyklos direktorė Laima Plančiūnienė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-04-11 15:30:29
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal