Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

„Sužinok vandens paslaptį“

Vanduo mums įprastas: kasdien geriame, prausiamės, verdame maistą, naudojame buityje. Tik ar susimąstome koks jis svarbus gamtai,  žmogaus gyvenime. Suaugęs žmogus jo turi 70 proc., o miršta sudarytas iš 50 proc. vandens. Taigi, visą gyvenimą iš esmės egzistuojame kaip vanduo! Augančiam vaikui vanduo reikalingas taip, kaip oras ir maistas. Kas nutiktų žmogui, gyvajai gamtai, jei jo nebeliktų?

Lapkričio 27 dieną Krekenavos M.Antanaičio gimnazijos pirmokai dalyvavo edukacijoje „Sužinok, vandens paslaptį“, kurią organizavo Panevėžio rajono visuomenės sveikatos biuras. Edukatorė Lina papasakojo vaikams, kokią svarbią reikšmę turi žmogaus organizmui vanduo, išmoko suskaičiuoti kiek vandens reikia išgerti. Vaikai aktyviai atsakinėjo į mini viktorinos klausimus, atliko smagų eksperimentą, gamino „Vandens bombas“. Jo metu sužinojo, koks galingas ir stebuklingas gali būti vanduo.

Mes suaugusieji, turime rodyti pavyzdį ir formuoti vaikams nuostatą, kad  vanduo – žmogaus džiaugsmas ir sveikata. Tad gerkime ir gerbkime, neterškime ir saugokime šį pasaulio stebuklą!


 VSPS A.Džiugelytė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2020-12-08 15:02:18
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal