Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Susirinkimas baigėsi „Čičinsku“

 

Vasario 15 dieną Upytėje vyko gyventojų bendruomenės „Upytės žemė“ ataskaitinis rinkiminis susirinkimas.

Bendruomenės pirmininkas Audrius Zalatoris pasveikinimo Lietuvos valstybės atkūrimo šventės proga, pristatė susirinkimo darbotvarkę. Upytės nuotraukos nuo trečiojo dešimtmečio iki šių dienų padėjo prisiminti Upytės istorijos vingius. Susirinkimo viešnia Seimo narė Guoda Burokienė pasidžiaugė 2017 metų bendruomenės veiklomis, pasveikino šventės proga, padovanojo Lietuvos istorinę vėliavą ir knygą „100 žvilgsnių į Lietuvą“, kviečiančią pažvelgti į tai, kas amžina – išmintį, teisingumą, tikėjimą ir meilę.

Bendruomenės pirmininku perrinktas Audrius Zalatoris dėkojo aktyviausiai valdybos narei Odetai Baltramiejūnienei, kuri rengė projektus, juos administravo ir organizavo veiklas. Žmonės garsiais plojimais palaikė šios pasiaukojančios asmenybės kandidatūrą į bendruomenės valdybą, į kurią taip pat išrinkti Algirdas Kazimieras Budrys ir Dalia Greviškienė.

Po susirinkimo Anykščių kultūros centro spektaklis pagal Kosto Ostrausko pjesę „Čičinskas“ (rež. Jonas Buziliauskas) nukėlė žiūrovus į Upytės bažnyčios požemį, kuriame buvo laikomas XVII a. reformatas, Tėvynės išdaviku po mirties paskelbtas Vladislovas Viktorinas Sicinskis, legendose dėl sunkiai ištariamos pavardės tapęs Čičinsku. Galbūt šis spektaklis skatins pasidomėti Upytės pavieto dvarininku, populiariausiu ponu lietuvių padavimuose, būtomis ir nebūtomis jo nuodėmėmis, istorine (ne)teisybe?

Kiekvieni metai palieka pėdsaką žmonių gyvenime, todėl 2018-aisiais „Upytės žemei“ linkime prasmingų susibūrimų ir gražių renginių, kuriuose būtų gera visiems.


 Gyventojų bendruomenės „Upytės žemė“ narė Jurgita Zalatorienė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-03-06 14:30:17
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal