Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Stovykloje „Lituanica“ patirti įspūdžiai liko vaikų širdyse ir filmukuose

 

Šią vasarą VšĮ fondas „Lituanica“, bendradarbiaudamas su Panevėžio rajono savivaldybe, Šalčininkų rajone organizavo vaikų ir jaunimo stovyklą „Lituanica“, kurioje ilsėjosi ir kūrybiškai laiką leido 80 Panevėžio rajono vaikų ir jaunuolių.

Surengtos dvi stovyklautojų pamainos. Stovyklose dirbo patyrę pedagogai, kurie rūpinosi saugiu vaikų laisvalaikiu, organizavo įvairias sporto varžybas, konkursus, viktorinas, improvizacijas. Komandinės užduotys buvo skirtos skatinti vaikų išradingumą ir kūrybiškumą, atsakingumą už paskirtos užduoties atlikimą, gilinti gebėjimą dirbti komandoje, ugdyti bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius. Vaikams daug teigiamų emocijų sukėlė maudynės upelyje, nuolat skambėjo džiaugsmo šūksniai šokinėjant ant batuto, tylūs pokalbiai jaukiai įsitaisius ant hamakų padėjo susirasti naujų draugų.

Stovykloje patirtus įspūdžius vaikai išsakė VšĮ fondo „Lituanica“ televizijos komandai, kuri sukūrė du filmukus ir paskelbė YouTube „Lituanica“ platformoje. Vyko balsavimas siekiant išsiaiškinti, kurios stovyklos pamainos filmukas surinks daugiau peržiūrų. Nugalėtoju išrinktas pirmosios pamainos filmukas, pasakojantis apie stovyklautojų gyvenimą.

VšĮ fondo „Lituanica“ direktorius Sigitas Kerušauskas kartu su Labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ direktore Vaida Mandrijauskaite nugalėtojų komandos narius apdovanos knygomis. Jos vaikus pasieks padedant Panevėžio rajono seniūnijų socialinėms darbuotojoms.

VšĮ fondas „Lituanica“ dėkoja Panevėžio rajono savivaldybės administracijai, Socialinės paramos skyriui, socialinėms darbuotojoms už pagalbą organizuojant stovyklas.


„Lituanica“ stovyklos koordinatorė Jolanta Grinkienė
 
  

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2020-10-09 14:39:44
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų: 1

2020-10-07 18:08
gyventoja
pirmą kartą girdžiu kad buvo organizuojama stovykla. Kai vasaros pradžioje buvo paskelbta, kad vyks stovyklos rajono vaikams, apie šią nebuvo nė žodeliu užsiminta net pačiame švietimo skyriuje. keista keista....
Balsuoti
Labai blogas Blogas Vidutinis Geras Labai geras
Atgal