Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Stovykla „Kūrybiški ir vasarą“ suteikė vaikams žinių, praturtino laisvalaikį

 

Vadoklių kultūros centro Jotainių padalinyje birželio 29 – liepos 17 dienomis vyko vaikų vasaros poilsio ir užimtumo stovykla „Kūrybiški ir vasarą“, finansuojama Panevėžio rajono savivaldybės.

Stovyklos veiklose dalyvavo 20 vaikų iš Jotainių, Jotainėlių, Katinų, Uliūnų ir Velžio kaimų. Užsiėmimų metu stovyklautojai bandė susidraugauti su folkloru, grojo liaudies instrumentais, dainavo, šoko. Dalyvavo estafetėse, žaidė lauko žaidimus, iš kurių labiausiai patiko „šlapias tinklinis“. Vadovaujami Vadoklių kultūros centro meno vadovės Nedos Šnyraitės vaikai mokėsi šokti bendrą šokį.

Labai smagu, kad keletas stovyklos dalyvių ne tik aktyviai dalyvavo visose veiklose, bet ir patys suorganizavo dviejų dienų užsiėmimus. Vieną dieną gilinosi į kino pasaulį, o kitą bandė pažinti teatrą. Apie chna dažus, jų kilmę, gydomąsias savybes papasakojo ir chna tatuiruotėmis visų rankas išmargino Vaida Virbalaitė Šablevičienė. Daugybės klausimų sulaukė svečiuose buvusi Jurga Milerienė, kuri stovyklos lankytojams pasakojo apie spalvas, jų derinius. Dalyviai sužinojo, kas yra ebru, pabandė pasidaryti paveikslėlius ebru technika, dekoravo puodelius.

Už edukacinį užsiėmimą „Jotainių košė“ labai dėkojame Jotainių kaimo bendruomenės pirmininkei Mildai Tamokatienei ir bendruomenės tarybos narei Vilmai Fedaravičienei, kurios stovyklos dalyvius mokė virti Jotainių košę. Vaikai patys kūrė laužą, pjaustė, kepė ingredientus, pasikeisdami maišė, senoviniame puode verdamą košę.

Paskutinę stovyklos dieną visų laukė išvyka į Palangą. Pirmą kartą vaikai lankėsi šunų muziejuje, pamatė daugiau nei 2 000 įvairiausių šuniukų iš 37 pasaulio šalių, pagamintų iš 22 skirtingų medžiagų.

Dauguma stovyklos dalyvių pirmą kartą lankėsi ir Gintaro muziejuje. Liko sužavėti grafų Tiškevičių rūmais, rožynu, parku, gintaro ekspozicija. Ir, žinoma, labiausiai visi norėjo prie jūros. Maudėsi, žaidė, fotografavosi, pavargo, bet, kaip patys sakė –  buvo verta. Labai smagu, kad stovykla suartino tiek daug vaikų, leido geriau pažinti vieniems kitus, susidraugauti.


 Vadoklių kultūros centro Jotainių padalinio vadovė Agnė Leleivienė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2020-08-04 16:43:15
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal