Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Sodeliuose – akcija „Atšvaitų savaitė“

 

Panevėžio rajono Sodelių kaimo bendruomenė dalyvauja Lietuvos kelių direkcijos prie susisiekimo ministerijos ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos organizuojamame konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2017“.

Adventas – tai prieškalėdinio susikaupimo, atgailos, apsivalymo, pasiruošimo laikotarpis, laukiant Kristaus atėjimo pasaulin šventės – Kalėdų. Tuo pačiu Adventas – žvarbus ir tamsus metų laikotarpis.

Beveik kiekvienais metais tamsiu paros metu dėl neatsargumo įvyksta daug eismo įvykių, kurių metu sužalojami žmonės. Ypač nukenčia pėstieji ir dviratininkai, kai jie tampa nematomi. Nelaimių būtų galima išvengti, jei dviratininkai ir pėstieji segėtų atšvaitus. Atšvaitą vairuotojas pastebi iš maždaug 5 kartus didesnio atstumo, todėl gali pristabdyti mašiną ir saugiai apvažiuoti kliūtį kelyje ar netgi sustabdyti automobilį.

Mes norime, kad mūsų bendruomenės žmonės būtų saugūs. O kad būtų saugūs, neužtenka tik žinoti, ką reikia daryti, bet nuolatos prisiminti, ir patiems visada ir visur laikytis Kelių eismo taisyklių. Sodelių kaimo bendruomenės pirmininkė gruodžio 10–15 d. pakvietė gyventojus dalyvauti saugaus eismo akcijoje „Atšvaitų savaitė“. Akcija skirta mažiems ir dideliems, pėstiems ir ratuotiems, visiems tiems, kurie neabejingi savo ir kitų saugumui kelyje.

Atšvaitus dalinome Sodelių pieninėje, mokiniams, laukiantiems mokyklinio autobusiuko, girininkijoje, bendruomenės narių namuose, sutiktiesiems kelyje.

Akcijos metu ne tik kalbėjome, bet ir praktiškai demonstravome, kaip nešioti atšvaitus. Atšvaitas ne blizgantis papuošalas, tačiau tai pati rimčiausia saugaus eismo priemonė, kuri gali išgelbėti kiekvieno mūsų gyvybę.

Norisi tikėtis, kad Advento žiburėliai – tiek vaikai, tiek suaugusieji – šiais ir kitais metais bus ne tik saugūs, bet ir drausmingi eismo dalyviai. Gautos dovanos, pokalbiai saugaus eismo tema padės Sodelių kaimo bendruomenės nariams būti saugesniems ir geriau matomiems keliuose.

Saugokime vieni kitus, nes nuo kiekvieno iš mūsų priklauso ir aplinkinių saugumas!


 Bendruomenės pirmininkė Vaida Sarapienė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-01-09 11:18:54
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal