Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Skelbiama akcija „Atviros dienos kaime“

 

Panevėžio rajono atstovai kviečiami prisijungti prie akcijos „Atviros dienos kaime“, kurią organizuoja Lietuvos ir Latvijos kaimo turizmo asociacijos. Iniciatyva siekiama populiarinti kaimą ir jame vykdomus verslus, teikiamas paslaugas, užaugintus bei pagamintus produktus.

Siekiant išsaugoti išlikusį paveldą ir atsižvelgiant į keliautojų norą pajausti gyvą tradiciją, Lietuvos ir Latvijos kaimo turizmo asociacijos dvejus metus įgyvendino projektą „Agroturizmo produktų vystymas, puoselėjant ūkininkavimo tradicijas Latvijoje– Lietuvoje“.

Renginys „Atviros dienos kaime“ tapo viena įdomiausių projekto veiklų. Lietuvoje jos vyko dvejus metus iš eilės ir sulaukė didelio susidomėjimo, subūrė sodybas, ūkius, muziejus, turizmo objektus, kurie atvėrė duris lankytojams. Net ir pasibaigus projektui, nuspręsta tęsti šią iniciatyvą.

Jei Jūs turite sodybą ar ūkį, esate amatininkas ar vedate įdomias edukacines programas ir norite, kad apie Jus sužinotų kuo daugiau Lietuvos gyventojų, tapkite akcijos dalyviu ir atverkite vartus svečiams. Pasiūlykite lankytojams nusipirkti Jūsų užaugintų ar pagamintų produktų, pasimėgauti kaimiškomis veiklomis. Tai puiki galimybė kuo daugiau žmonių iš miesto pritraukti į kaimą ir leisti jiems pajausti gamtos teikiamą džiaugsmą.

Šiais metais renginys „Atviros dienos kaime“ Lietuvoje vyks gegužės 10–12 d.

Daugiau informacijos ir registracijos anketą rasite Lietuvos kaimo turizmo asociacijos tinklapyje http://www.atostogoskaime.lt/atviros-dienos-kaime/akcijos-dalyviai.

Kreiptis galima el. p. info@atostogoskaime.lt , tel. +370 635 57 154

 


Parengta pagal Lietuvos kaimo turizmo asociacijos informaciją

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2019-03-21 13:48:13
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal