Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Skautų žygiui baidarėmis nebaisi net hidrologinė sausra

                  

Saulėtą rugpjūčio 17 d. rytą būrys puikiai nusiteikusių Panevėžio krašto skautų rinkosi Karsakiškio miestelio pakraštyje, Lėvens upės pakrantėje, pasiruošę vienai iš aktyvių veiklų – plaukimui upe. Šios veiklos metu skautai ne tik galėjo geriau vienas kitą pažinti, plaukdami dvivietėmis baidarėmis, stebėti besikeičiantį kraštovaizdį, bet ir bendradarbiauti padėdami vieni kitiems ir praktiškai pajusti, ką reiškia šiuo metu Lietuvoje paskelbta hidrologinės sausra.

Žygio metu ne kartą pasitaikė vietų, kai vandens lygis nesiekė nė 20 cm ir tada teko ne tik bandyti apiplaukti, renkantis naują kelią, bet ir pabraidyti, pertempiant savo ar šalia plaukiančio kaimyno baidarę. Smagu, kad sesės ir broliai skautai nestokojo geros nuotaikos ir entuziazmo, todėl ne tik „gelbėjome“ vieni kitus, bet ir dainavome, juokavome, o žygio pabaigoje prie laužo dalijomės patirtais įspūdžiais: gražiausiais vaizdais, pastebėtais pro šalį praplaukiančiais gyvūnais, smagiausiomis situacijomis ir bendryste.

Žygis baidarėmis finansuotas Panevėžio rajono visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projekto „Išdrįsk pradėti“ lėšomis.


 Lietuvos skautijos padalinio Panevėžio krašto seniūno pavaduotoja Vaida Bakšienė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2020-09-01 14:09:48
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal