Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Senųjų palydos – su dovanomis ir linksmybėmis


 

Miežiškių kultūros centro padaliniai besibaigiant metams surengė ne vieną smagią juos palydinčią šventę.

Gruodžio 27 dieną Miežiškių kultūros centro Vaikų muzikos studijos mokiniai 2017-uosius linksmai palydėjo šventinėje popietėje „Naujųjų Metų belaukiant“.

Studijos mokiniai susirinko ne tik švęsti, bet ir parodyti susirinkusiems tėveliams bei šventės svečiams, ko išmoko per šiuos metus. Šventiniame koncerte žiūrovai galėjo pasiklausyti fortepijono, smuiko, akordeono, armonikos muzikos. Kalėdines dainas atliko studijos dainininkai, o šiuolaikinio šokio grupės „TipTop“ šokėjos pradžiugino smagiu šokiu. Iš viso koncertinėje programoje dalyvavo 23 muzikantai, dainininkai ir šokėjai.

Po koncerto visi Vaikų muzikos studijos dalyviai ir svečiai drauge linksminosi – mokėsi linijinių šokių, įvairiais instrumentais mušė ritmą, dainavo karaokė, dalyvavo viktorinoje „Ką žinai apie muzikos pasaulį“. Visi šventinės popietės dalyviai sulaukė Miežiškių kultūros centro dovanų.

Dėkojame Vaikų muzikos studijos mokiniams ir jų tėveliams, mokytojoms Gražinai Krikščiūnienei, Linai Kairytei, Ritai Gasaitienei, padalinio vadovei Audronei Kirsnienei ir linkime sėkmingų, muzikalių 2018 metų!

Gruodžio 29 dieną Miežiškių kultūros centro Trakiškio padalinyje surengtas šventinis koncertas „Naujųjų belaukiant“ sukvietė vietos bendruomenę triukšmingai ir linksmai pasitikti ateinančius 2018 metus.

Susirinkusiesiems puikią nuotaiką dovanojo Trakiškio padalinio mėgėjų meno kolektyvai bei atlikėjai. Šeimos duetas, tėvas ir sūnus Rimantas ir Vidmantas Januškos, atliko melodingų Rimanto sukurtų dainų, grojo gitara. Moterų vokalinis ansamblis ne tik pristatė naują, specialiai šiai šventei parengtą programą, bet ir pasipuošė naujomis suknelėmis. Folkloro ansamblis priminė Kalėdų tradicijas ir pristatė 2018 metų dainų šventei „Vardan tos...“ parengtą programą.

Po koncerto linksmybės tęsėsi – bendri pasišokimai, dainos, žaidimai ir atrakcionai. Keitėmės dovanomis ir vieni kitiems linkėjome gerų metų.


 Miežiškių kultūros centro informacija
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-01-09 11:22:00
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal