Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Sekmadienis romansų skambesio fone

 

Vargu ar galima įsivaizduoti darganotą, pirmuosius rudeniškus orus į Lietuvą atnešantį spalį Bernatoniuose be lyriško, svajingo, kerinčio romansų vakaro. Praėjusį savaitgalį Paįstrio kultūros centro Bernatonių padalinys plačiai atvėręs duris laukė besirenkančių regioninio romansų vakaro „Sugrįžki, jaunyste“ atlikėjų bei žiūrovų. Pakili nuotaika ir pilnutėlė žiūrovų salė žadėjo įspūdingą popietę.

Bernatonių bendruomenės ir Panevėžio rajono savivaldybės remtas renginys šiais metais išsiskyrė turininga, kruopščiai suplanuota programa. Salėje sėdintys žiūrovai mėgavosi ne tik vienas po kito į sceną lipančių kolektyvų romansais, bet ir Kėdainių sportinių šokių kolektyvo „Vilnis“ porų šokiais. Jaunuoliai scenoje sukosi valso, čia-čia, rumbos ritmais.

Muzikinius kūrinius kolektyvai į Bernatonius vežė, bene, iš visos Lietuvos. Sekmadienio popietę skambėjo Raseinių folkloro ansamblio „Degulė“, Joniškio rajono kolektyvo-kapelos „Ave-va“, Žibartonių pagrindinės mokyklos pedagogių Almos ir Marytės dueto, Biržų muzikuojančios grupės „Kaziuko kapela“, Anykščių kultūros centro Ažuožerių skyriaus romantinio dainavimo grupės „Romantika“ romansai. Kaip svetinga šeimininkė paskutinė į sceną lipo Bernatonių retro grupė „Vėrinys“ su vadove Liudvika Strazdiene. Jų atlikti kūriniai vainikavo nepastebimai greitai pralėkusį romantišką rudens renginį. 

Žiūrovų būryje renginį stebėjo ir organizatoriams padėkoti gražių žodžių negailėjo Lietuvos Respublikos Seimo narė Guoda Burokienė, Panevėžio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Antanas Pocius ir Paįstrio kultūros centro direktorė Daiva Kiršgalvienė. Renginį vedė, žiūrovus improvizuotos diskusijos taku vedė ir  charizmatiškų sąmojų negailėjo Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatro aktorius, maestro Albinas Kėleris.

Na o šį tradicinį renginį užbaigė simbolinė romansų vakaro daina „Sugrįžki, jaunyste“. Ir žiūrovai, ir atlikėjai sustoję kaip vienas garsiai traukė gerai žinomos dainos žodžius, taip įprasmindami akimirkos svarbą ir Paįstrio kultūros centro Bernatonių padalinio organizuoto renginio pavadinimą.


 Paįstrio kultūros centro Daukniūnų padalinio vadovė Arneta Matuzevičiūtė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-11-06 13:09:42
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal