Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Savivaldybių švietimo padalinių vedėjų asociacijos valdybos pirmininku vėl išrinktas A. K. Rimkus

 

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijoje kovo 6 dieną įvyko Lietuvos savivaldybių švietimo padalinių vedėjų asociacijos (LSŠPVA) valdybos posėdis, kuriame naujai trejų metų kadencijai buvo renkamas valdybos pirmininkas. Juo tapo Panevėžio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Algirdas Kęstutis Rimkus, šias visuomenines pareigas einantis nuo 2002 metų.

LSŠPVA valdybos pirmininko pavaduotoju išrinktas Kėdainių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus vedėjas Julius Lukoševičius.

LSŠPVA veikla vykdoma teritoriniu principu, bendradarbiaujant su savivaldybėmis. Valdybą sudaro dešimt narių – kiekvienos Lietuvos apskrities teritorijoje esančių savivaldybių švietimo padalinių vadovai.

Pagrindinis LSŠPVA uždavinys – telkti savivaldybių švietimo padalinių vadovus bendrai veiklai įgyvendinant valstybinę švietimo politiką.

Asociacijos valdybos nariai koordinuoja atstovaujamų savivaldybių švietimo padalinių vedėjų veiklą, rengiant ir svarstant teisės norminius aktus, atstovauja asociacijos narių bendriems interesams santykiuose su valstybės, valdžios ir valstybės valdymo bei kitomis institucijomis, konsultuoja ir kelia narių kvalifikaciją, rengia seminarus, konferencijas, metodines rekomendacijas, bendradarbiauja su Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija ir kitomis institucijomis, dalyvauja rengiant ir svarstant Lietuvos Respublikos įstatymų ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimų projektus, reglamentuojančius švietimo veiklą.

  Savivaldybės informacija
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-03-09 14:48:20
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal