Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Savivaldybės mero ir Savivaldybės administracijos direktoriaus veiklos ataskaitos patvirtintos vienbalsiai


 

Šiandien, balandžio 4 dieną, įvyko besibaigiančios 2015–2019 metų kadencijos Panevėžio rajono savivaldybės tarybos posėdis. Jo metu svarstyti ir priimtai 36 sprendimai, tarp kurių – patvirtintos Savivaldybės mero ir Savivaldybės tarybos bei Savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 metų veiklos ataskaitos.

Pastarųjų dviejų klausimų pristatyme dalyvavo ne tik Savivaldybės tarybos nariai, bet ir savivaldybės administracijos skyrių vedėjai, įstaigų vadovai, seniūnijų seniūnai, bendruomenių sąjungos pirmininkas.

Veiklos ataskaitas pristačiusiems Savivaldybės merui Povilui Žaguniui ir Savivaldybės administracijos direktoriui Eugenijui Lunskiui Savivaldybės tarybos nariai uždavė klausimų, į kuriuos išgirdę atsakymus, ataskaitas patvirtino vienbalsiai.

Savivaldybės vadovai padėkojo Savivaldybės tarybos nariams už bendrą darbą 2015–2019 metų kadencijoje sprendžiant rajono gyventojams aktualias problemas. Savivaldybės meras P. Žagunis ir Savivaldybės mero pavaduotojas Antanas Pocius Savivaldybės tarybos nariams įteikė atminimo dovanas.

Padėka už pastangas kuriant krašto gerovę pareikšta ir savivaldybės įstaigų, savivaldybės administracijos specialistams, gyventojų bendruomenėms.

Gyventojų išrinkta naujoji Savivaldybės taryba ir perrinktas Savivaldybės meras P. Žagunis prisieks pirmajame naujos kadencijos tarybos posėdyje balandžio 25 dieną.

Panevėžio rajono savivaldybės mero ir savivaldybės tarybos 2018 m. veiklos ataskaita čia

Panevėžio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. veiklos ataskaita čia

 


 Savivaldybės informacija
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2019-04-18 14:58:02
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal