Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Savivaldybės fojė nušvito vasariškų spalvų paveikslais

Panevėžio rajono savivaldybės antrojo aukšto fojė papuošė nuotaikingi paveikslai vasaros temomis – tai Žibartonių pagrindinės mokyklos dailės būrelio mokinių kūrybiniai darbai. Jie eksponuojami dviemis parodomis – „Kuriu Lietuvai“ ir „Laumžirgių kelionės prisiminimai“.

Šiandien vykusiame parodų atidaryme dalyvavo mokyklos direktorė Aldona Gudavičienė, dailės būrelio vadovė mokytoja Daiva Galvanauskienė ir dvi jaunosios dailininkės – 7 klasės mokinė Akvilė ir 8 klasės mokinė Brigita.

Pasidžiaugti mokinių kūrybiniais gebėjimais į parodos atidarymą atvyko Savivaldybės meras Povilas Žagunis, mero pavaduotojas Antanas Pocius, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Algirdas Kęstutis Rimkus, Savivaldybės administracijos darbuotojai.

Meras pasidžiaugė, kad tokie gražūs, išraiškingi, estetinį pasigėrėjimą keliantys kūrybiniai darbai gimsta ne tik didžiųjų miestų mokyklose, bet ir atokiame Panevėžio rajono kampelyje – Žibartonių pagrindinėje mokykloje.

Direktorė A. Gudavičienė su pasididžiavimu pristatė jau 21-us metus veikiančiam mokyklos dailės būreliui vadovaujančią mokytoją D. Galvanauskienę. Mokytoja pasakojo, kad per tiek metų kūrybiniame darbe su mokiniais išbandytos įvairios technikos bei medžiagos – ir statybinės, ir konstrukcinės, tačiau vaikai vis grįžta prie labiausiai mėgiamos tradicinės tapybos, grafikos.

Jaunosios dailininkės susirinkusiesiems prisipažino, kad piešimas – viena iš labiausiai jų mėgstamų veiklų, padedančių išreikšti save, išsakyti savo mintis, svajones ir jausmus, atsipalaiduoti.

Savivaldybės vadovai, paskatindami jaunąsias dailininkes tolimesnei sėkmingai kūrybai, įteikė dovanėles, jų mokytojai už nuoširdų darbą padėkojo ne tik gražiais žodžiais, bet ir gėlėmis.

 

 


 Savivaldybės informacija
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-06-11 11:45:11
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal