Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt




 Naujienų prenumerata



 

2019 m. Savivaldybės administracijos valstybės tarnautojams nustatytos veiklos užduotys


Valstybės tarnautojai, nepriklausantys jokiam struktūriniam padaliniui

  1. Jaunimo reikalų koordinatorės (vyriausiosios specialistės) Sandros Budreikienės veiklos užduotys
  2. Savivaldybės gydytojos (vyriausiosios specialistės) Renatos Valantinienės veiklos užduotys
  3. Vyriausiojo specialisto Skirmanto Vertelkos veikos užduotys

Apskaitos skyrius

  1. Vedėjos Jolantos Michnevičienės veiklos užduotys
  2. Vyriausiosios specialistės Violetos Jarockienės veiklos užduotys
  3. Vyriausiosios specialistės Audronės Kaulinienės veiklos vertinimo išvados

Architektūros skyrius

  1. Vedėjo Sauliaus Glinskio veiklos užduotys
  2. Vyriausiosios specialistės Sigitos Biveinienės veiklos užduotys
  3. Vyriausiojo specialisto Virginijaus Masilionio veiklos užduotys
  4. Vyriausiosios specialistės Ritos Rapkevičienės veiklos užduotys
  5. Vyriausiosios specialistės Svajos Trečiokienės veiklos užduotys

Centralizuoto vidaus audito skyrius

  1. Vedėjos Loritos Mykolaitienės veiklos užduotys

Civilinės metrikacijos ir archyvų skyrius

  1. Vedėjos Nijolės Gaižiūnienės veiklos užduotys
  2. Vyresniosios specialistės Zitos Gasiūnienės veiklos užduotys

Ekonomikos ir turto valdymo skyrius

  1. Vedėjos Aldonos Čiegytės veiklos užduotys
  2. Vyriausiosios specialistės Jadvygos Balčienės veiklos užduotys
  3. Vyriausiosios specialistės Linos Gaidytės veiklos užduotys
  4. Vyriausiosios specialistės Neringos Kraujalienės veiklos užduotys

Finansų skyrius

  1. Vedėjos Šarūnės Karalevičienės veiklos užduotys
  2. Vyriausiosios specialistės Reginos Masiliūnienės veiklos užduotys
  3. Vyriausiosios specialistės Jurgitos Meiliūnaitės veiklos užduotys
  4. Vyriausiosios specialistės Lionės Sunklodienės veikos užduotys
  5. Vyresniosios specialistės Rimos Šlamienės veiklos užduotys
  6. Vyriausiosios specialistės Daivos Ulianskienės veiklos užduotys

Informacinių technologijų skyrius

  1. Vedėjos Svetlanos Jerpyliovos veiklos užduotys

Investicijų ir užsienio ryšių skyrius

  1. Vedėjos Miglės Bražėnienės veiklos užduotys
  2. Vyriausiosios specialistės Virginijos Petrauskienės veiklos užduotys
  3. Vyriausiosios specialistės Julitos Skrebytės veiklos užduotys
  4. Vyriausiosios specialistės Irenos Stankevičienės veiklos užduotys

Juridinis skyrius

  1. Vedėjos Inos Kulikauskienės veiklos užduotys
  2. Vyriausiosios specialistės Rūtos Vaitkūnienės veiklos užduotys
  3. Civilinės saugos vyriausiojo specialisto Aivaro Valantiejaus veiklos užduotys
  4. Vyriausiosios specialistės Aušros Vyšniauskienės veiklos užduotys

Kanceliarijos skyrius

  1. Vedėjos Mildos Paipulienės veiklos užduotys

Personalo administravimo skyrius

  1. Vedėjos Stasės Venslavičienės veiklos užduotys
  2. Vyriausiosios specialistės Linos Karpavičienės veiklos užduotys
  3. Vyriausiosios specialistės Romos Kriščiūnienės veikos užduotys

Socialinės paramos skyrius

  1. Vedėjos Virginijos Savickienės veiklos užduotys
  2. Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorės (vyriausiosios specialistės) Donatos Jesiūnienės veiklos užduotys

Statybos ir infrastruktūros skyrius

  1. Vedėjo Rimo Samkaus veiklos užduotys
  2. Vyriausiosios specialistės Raimondos Čereškienės veiklos užduotys
  3. Vyriausiojo specialisto Mindaugo Malinausko veiklos užduotys
  4. Vyriausiosios specialistės Virginijos Pečiūrienės veiklos užduotys
  5. Vyriausiosios specialistės Ernestos Žiaunienės veiklos užduotys

Švietimo, kultūros ir sporto skyrius

  1. Vedėjo Algirdo Kęstučio Rimkaus veiklos užduotys
  2. Vyriausiosios specialistės Ilonos Čingienės veiklos užduotys
  3. Vyriausiosios specialistės Linos Daubarienės veiklos užduotys
  4. Vyriausiosios specialistės kalbos tvarkytojos Birutės Goberienės veiklos užduotys
  5. Vyriausiosios specialistės Sigitos Jasiūnienės veiklos užduotys
  6. Vyriausiosios specialistės Salvinijos Motiejauskienės veiklos užduotys
  7. Vyriausiosios specialistės Almos Namavičienės veiklos užduotys
  8. Vyriausiojo specialisto Aušvydo Plėščio veiklos užduotys
  9. Vyriausiosios specialistės Algės Verbiejienės veiklos užduotys
  10. Vyriausiojo specialisto Remigijaus Vilio veiklos užduotys
  11. Vyriausiosios specialistės Dianos Žukauskienės veiklos užduotys

Ūkio skyrius

  1. Vedėjos Jolitos Lukoševičienės veiklos užduotys

Žemės ūkio skyrius

  1. Vedėjo Vyto Jakubonio veiklos užduotys
  2. Vyriausiosios specialistės Zitos Bakanienės veiklos užduotys
  3. Vyriausiojo specialisto Antano Berežanskio veiklos užduotys
  4. Vyriausiosios specialistės Dalios Klemkienės veiklos užduotys
  5. Vyriausiojo specialisto Arvydo Paukštės veiklos užduotys

Viešųjų pirkimų skyrius

  1. Vedėjos Virginijos Jurkštienės veiklos užduotys
  2. Vyriausiosios specialistės Reginos Laurenčikaitės veiklos užduotys

Karsakiškio seniūnija

  1. Seniūnės Rimos Jaškūnienės veiklos užduotys
  2. Seniūno pavaduotojo Juozo Gibo veiklos užduotys

Krekenavos seniūnija

  1. Seniūno Vaido Kaušakio veiklos užduotys
  2. Seniūno pavaduotojos Violetos Naulickienės veiklos užduotys

Miežiškių seniūnija

  1. Seniūno Albino Jacevičiaus veiklos užduotys
  2. Seniūno pavaduotojos Aistės Skėrės veiklos užduotys

Naujamiesčio seniūnija

  1. Seniūno Jono Sankaičio veiklos užduotys
  2. Seniūno pavaduotojo Juozo Kliorio veiklos užduotys

Paįstrio seniūnija

  1. Seniūno Virginijaus Šležo veiklos užduotys
  2. Seniūno pavaduotojo Alvydo Varkalio veiklos užduotys

Panevėžio seniūnija

  1. Seniūno Sauliaus Skrebės veiklos užduotys
  2. Seniūno pavaduotojos Danguolės Jankauskienės veiklos užduotys

Raguvos seniūnija

  1. Seniūno Juozo Skorulskio veiklos užduotys
  2. Seniūno pavaduotojo Roberto Grušausko veiklos užduotys

Ramygalos seniūnija

  1. Seniūno Valdo Chirv veiklos užduotys
  2. Seniūno pavaduotojos Linos Juozaitienės veiklos užduotys

 Smilgių seniūnija

  1. Seniūno Edmundo Toliušio veiklos užduotys
  2. Seniūno pavaduotojos Tatjanos Kondratavičienės veiklos užduotys

Upytės seniūnija

  1. Seniūno Giedriaus Koženiausko veiklos užduotys
  2. Seniūno pavaduotojos Laimos Šaknienės veiklos užduotys

Vadoklių seniūnija

  1. Seniūno Vytauto Kaupo veiklos užduotys
  2. Seniūno pavaduotojo Raimundo Kartano veiklos užduotys

Velžio seniūnija

  1. Seniūno Andriaus Viržaičio veiklos užduotys
  2. Seniūno pavaduotojos Rūtos Survilienės veiklos užduotys

 

 

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Paskutinis atnaujinimas: 2019-05-29 15:33:53