Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Savivaldybė dėkojo policijos pareigūnams, pareigūnai – savivaldybei

 

Šiandien, Lietuvos policijos (Angelų sargų) dienos išvakarėse, Panevėžio rajono savivaldybėje su profesine švente pasveikinti ir pagerbti Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pareigūnai. Svečius priėmė Panevėžio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Antanas Pocius ir Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Antanas Kaminskas.

Mero Povilo Žagunio padėkos už nepriekaištingą ir profesionalią tarnybą atliekant pareigą Tėvynei, atsakingą ir principingą požiūrį į visuomenės saugumo užtikrinimą, ginant, saugant ir padedant gyventojams, įteiktos Panevėžio apskrities VPK Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato (PK) bendruomenės pareigūnų grupės vyriausiajam tyrėjui Dariui Petraičiui, tyrėjai Sandrai Kareckei; Nusikalstamų veikų registravimo skyriaus tyrėjai Jolantai Šešelgienei; Panevėžio apskrities VPK Patrulių kuopos mobiliojo būrio vyriausiajam patruliui Giedriui Radzevičiui; Kelių policijos tarnybos kelių patrulių kuopos 2-ojo būrio vyriausiajam patruliui Kęstučiui Žadeikiui.

Mero pavaduotojas A. Pocius įteikė pareigūnams padėkos raštus ir gėles, palinkėjo sėkmės, stiprios sveikatos, visuomenės pagarbos ir dėkingumo.

Šventinio susitikimo metu aptarti ir darbiniai reikalai. Panevėžio apskrities VPK Panevėžio miesto ir rajono PK viršininkas Vidas Sabonis pristatė policijos darbo specifiką pandemijos sąlygomis, papasakojo, su kokiais sunkumais susiduria pareigūnai šiuo sudėtingu laikotarpiu ir kaip sprendžia iškilusias problemas.

Viršininkas padėkojo Panevėžio rajono savivaldybės vadovams už suteiktą paramą apsaugos priemonėmis karantino metu.

„Šalyje dėl koronaviruso grėsmės paskelbus karantiną pirmą mėnesį mes neturėjome jokių apsaugos priemonių. Dėkojame, kad suteikėte viską, ko reikėjo, kad pareigūnai galėtų tęsti darbą saugiai ir nebijodami užsikrėsti“, – sakė viršininkas V. Sabonis.

Taip pat aptartas pradedamas įgyvendinti eksperimentas, kurio metu, taisant prieš ketverius metus vykdytos policijos reformos spragas, į kaimiškas vietoves grąžinami budintys policijos pareigūnai. Jie jau pradeda dirbti kiekvienoje seniūnijoje skirtose patalpose pagal numatytą grafiką. Eksperimento, kuris vyks pusmetį, tikslas – atkurti prarastą tiesioginį kaimo bendruomenių ir policijos ryšį.Savivaldybės informacija
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2020-10-07 12:59:22
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal